„Kaunas 2022“ mokymosi ir kompetencijų kėlimo programa – Kultūros tempo akademija – kviečia į naujus nemokamus mokymosi ciklus skirtus jaunimui, kultūros profesionalams, bendruomenių atstovams ir menininkams bei savanoriams. Praeitais metais sėkmingai pirmąją absolventų kartą išleidusi Kultūros tempo akademija šiemet vėl yra paruošusi įdomią programą norintiems augti ir tobulėti.
Mokymai jaunimui
Jaunimo mokymų programa skirta 15-18 m. Kauno ir Kauno rajono jaunimui, norinčiam prisijungti prie „Kaunas 2022“ veiklų ir veržlios „Kauno iššūkio“ komandos. Mokymų, prasidėsiančių šių metų spalį ir truksiančių 6 mėn., metu jaunimas bus kviečiamas ugdyti asmenines ir bendrąsias kompetencijas, inicijuoti kultūrinius projektus, bendrauti ir dirbti komandoje. Mokymams pasibaigus, alumniams suteikiama galimybė jungtis į klubą ir toliau reguliariai matytis, planuoti, organizuoti bei įgyvendinti kultūrines iniciatyvas. Mokymai vyksta kas antrą šeštadienį, todėl yra puikiai suderinami su mokykline ir užklasine veikla.
REGISTRACIJA 
Daugiau informacijos
Kontaktinis asmuo: Aurelija Prašmuntaitė, [email protected]
Mokymai kultūros profesionalams
Tai mokymai, apimantys teorines paskaitas ir praktinius užsiėmimus, kurie skirti kultūros institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams. Spalį prasidėsiančių ir net metus truksiančiųmokymų, metu dalyviai gilinsis į auditorijų plėtros ir strateginio planavimo subtilybes, analizuos auditorijų tyrimų galimybes, marketingo ir komunikacijos ypatybes, spręs auditorijų (ne)pasiekiamumo, bendradarbiavimo ir dalyvavimo kultūroje problemas, rengs auditorijų plėtros planus. Mokymus ves ekspertai iš Didžiosios Britanijos, Maltos ir Lenkijos, o praktinių užsiėmimų metu dalyviai turės galimybę dirbti su savo mentoriumi – tarptautiniu auditorijų plėtros ekspertu. Iš 12 skirtingų organizacijų bus atrinkta po 2 atstovus,  su jais ir jų atstovaujamomis organizacijomis pasirašomos sutartys.
REGISTRACIJA
Kontaktinis asmuo: Daiva Citvarienė, [email protected]
Mokymai bendruomenių atstovams ir menininkams
Iniciatyviems Kauno miesto ir rajono gyventojams bei menininkams, norintiems burti žmones ir užsiimti bendruomeninėmis kultūrinėmis veiklomis, skirti mokymai „Fluxus labas!“ prasidės  šių metų spalį ir truks 6 mėn. Jų metu dalyviai bus kviečiami gilintis į bendra-kūrybosprincipus, išbandyti kultūrinės antreprenystės metodus bei susipažinti su bendruomenių menų gerosios praktikos pavydžiais Lietuvoje ir užsienyje. Mokymų metu dalyviai sudarys savo veiklos planus konkretiems Kauno miesto mikrorajonams ir rajonams. Dalyviai, sėkmingai baigę mokymus ir tapę pilnaverčiais „Fluxus“ agentais, galės įgyvendinti savo planus panaudodami jiems skirtą stipendiją ir biudžetą numatytai veiklai įgyvendinti.
REGISTRACIJA
Kontaktinis asmuo: Greta Klimavičiūtė Minkštimienė, [email protected]
Mokymai „Kaunas 2022“ savanoriams
Savanorių programa skirta norintiems tapti projekto „Kaunas 2022“ dalimi ir aktyviai prisidėti prie projekto vykdomų veiklų įgyvendinimo. Projekto savanoriams suteikiama galimybė asistuoti projekto kuratoriams ir programų vadovams, atlikti kūrybines, komunikacines ir kitas užduotis bei padėti įvairių renginių metu. Savanoriams suteikiama galimybė kartą per mėnesį dalyvauti vykstančiuose mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo seminaruose, susipažinti su panašių vertybių turinčiais žmonėmis iš viso pasaulio ir tapti aktyviais bendruomenių pokyčių kūrėjais. Norint tapti savanoriu, reikia užpildyti motyvacinę anketą. Ją užpildę bus pakviesti į atranką, o ją sėkmingai įveikę, taps pilnaverčiais projekto savanoriais ir „Kaunas 2022“ komandos dalimi. Savanoriavimo metu užduotys paskirstomos pagal kiekvieno savanorio asmeninį grafiką.
REGISTRACIJA
Kontaktiniai duomenys: volunteers@kaunas2022
Daugiau informacijos apie mokymus rasite ČIA