Programa skirta įvairaus amžiaus jaunajai kartai – nuo kūdikių iki studentų.

Jaunimo programos „Kylantis Kaunas“ tikslas – padėti jaunajai kartai kurti tokį miestą, kuriame jie norėtų gyventi.

Šokių užsiėmimai 8–14 mėn. vaikams, jų tėveliams ir seneliams, kuriuose jie susipažįsta su įvairiais objektais ir judesiais. Šokėjai moko dalyvius šokio judesių, kurie lavina koordinaciją, pusiausvyrą ir kūno motoriką. Apie šokių užsiėmimus – (nuoroda, kai bus video iš 2018 m. dirbtuvių).

Šokio profesionalų mokymo programa „Kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimas ir raiška“. Programa skirta šokio profesionalams (šokėjams, choreografams, šokio mokytojams), siekiantiems įgyti žinių apie ankstyvojo amžiaus vaikų šokio suvokimo ir raiškos ypatumus. Tikslas – sudaryti sąlygas šokio profesionalams įgyti žinių ir gebėjimų analizuoti ir vertinti kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimą ir raišką bei organizuoti ankstyvojo šokio ugdymo procesą. Lektorė – choreografė, šokio pedagogė, socialinių mokslų daktarė Birutė Banevičiūtė.

2019 m. toliau bus vykdomos šokio laboratorijos mažiesiems ir jų tėvams bei startuos seminarai ir pamokos šokio profesionalas.

Šia programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu. Dalyvių grupė į „Kauno iššūkį“ yra renkama kiekvieną rugsėjį, Skaityti daugiau apie edukacinę programą

Joje kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių. Šiuo metu vystomi jaunimo projektai:

  • Žurnalas jaunimui MASS
  • Mokinius ir mokytojus jungiantis projektas eNDė
  • Kitos jaunimo idėjos: MindFAQ vakarai, tinklalaidė (podcast) apie keliones, Youth Kaunas tinklaraštis
  • Alumnų klubo nariai aktyviai dalyvauja „Kaunas2022“ veiklose, savanoriauja ir atlieka praktiką, įgauna vis didesnes atsakomybes projekte.

Pagrindinis tarptautinių jaunimo stovyklų tikslas – pakurstyti naujas, patrauklias, kūrybingas iniciatyvas, kurių pagalba būtų galima įtraukti Kauno bei Kauno rajono bendruomenes bei tarptautinį bei vietinį jaunimą į projekto „Kaunas 2022“ veiklas. Kas du metus vykstančios jaunimo vasaros stovyklos siekia suburti tarptautinį jaunimo tinklą, kurio pagalba bendradarbystės ir bendrakūrybos principais būtų kuriamos idėjos ir vystomi projektai 2022 m. jaunimo festivalio programai. Pirmoji stovykla įvyko 2018 m., su jos rezultatais galite susipažinti čia . 2020 metais planuojama antroji tarptautinė jaunimo stovykla, kuri į Kauną ir Kauno rajoną pritrauks jaunuosius vietos ir užsienio kūrėjus bei menininkus.

Jaunimo programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje – M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.

Programos kuratorė:

Vaida Venckutė-Nagė

vaida@kaunas2022.eu

+370-616-88784

Programos koordinatorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

+37062635799

Programos vadybininkė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251