Programa skirta įvairaus amžiaus jaunajai kartai – nuo kūdikių iki studentų.

Jaunimo programos „Kylantis Kaunas“ tikslas – padėti jaunajai kartai kurti tokį miestą, kuriame jie norėtų gyventi.

„99 WAYS“ – tarptautinė vasaros stovykla, kur jaunų žmonių idėjos virsta kultūros sostinės programos dalimi. Dalyviai prisidės prie jaunimo programos kūrimo, kuri 2022 metais kvies Europą ir pasaulį susitikti, pažinti ir diskutuoti jauno žmogaus dalyvavimą Europos kultūroje. Mes tikimės sutikti tave ir išgirsti tavo idėjas – kokie yra 99 būdai kurti miestą / jaunimo sezoną, vertą aplankyti 2022 metais. Kartu ieškokime ir atraskime naujas formas, požiūrį, bendrą kultūrą. Jei esi aktyvus ir savo aplinkoje kuri kultūrą, prisijunk čia.

Šia programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu. Dalyvių grupė į „Kauno iššūkį“ yra renkama kiekvieną rugsėjį, Skaityti daugiau apie edukacinę programą

Joje kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių. Šiuo metu vystomi jaunimo projektai:

  • Žurnalas jaunimui MASS
  • Mokinius ir mokytojus jungiantis projektas eNDė
  • Kitos jaunimo idėjos: MindFAQ vakarai, tinklalaidė (podcast) apie keliones, Youth Kaunas tinklaraštis
  • Alumnų klubo nariai aktyviai dalyvauja „Kaunas2022“ veiklose, savanoriauja ir atlieka praktiką, įgauna vis didesnes atsakomybes projekte.

Pagrindinis tarptautinių jaunimo stovyklų tikslas – pakurstyti naujas, patrauklias, kūrybingas iniciatyvas, kurių pagalba būtų galima įtraukti Kauno bei Kauno rajono bendruomenes bei tarptautinį bei vietinį jaunimą į projekto „Kaunas 2022“ veiklas. Kas du metus vykstančios jaunimo vasaros stovyklos siekia suburti tarptautinį jaunimo tinklą, kurio pagalba bendradarbystės ir bendrakūrybos principais būtų kuriamos idėjos ir vystomi projektai 2022 m. jaunimo festivalio programai. Pirmoji stovykla įvyko 2018 m., su jos rezultatais galite susipažinti čia . 2020 metais planuojama antroji tarptautinė jaunimo stovykla, kuri į Kauną ir Kauno rajoną pritrauks jaunuosius vietos ir užsienio kūrėjus bei menininkus.

Jaunimo programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje – M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.

Programos kuratorė:

Evelina Šuscickytė

evelina@kaunas2022.eu

+37065044702

Programos koordinatorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

+37062635799

Programos vadybininkė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251