Virginija Vitkienė

Virginija Vitkienė

Direktorė

virginija@kaunas2022.eu

Ana Kočegarova

Ana Kočegarova

Programos vadovė

ana@kaunas2022.eu

RYTIS ZEMKAUSKAS

RYTIS ZEMKAUSKAS

KAUNO MITO kuratorius

rytis@kaunas2022.eu

Živilė Stankevičienė

Živilė Stankevičienė

Administracijos skyriaus vadovė

zivile@kaunas2022.eu

Mindaugas Reinikis

Mindaugas Reinikis

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas

mindaugas@kaunas2022.eu

Chris Baldwin

Chris Baldwin

Trilogijos renginių režisierius

chris@kaunas2022.eu

Dovilė Butnoriūtė

Dovilė Butnoriūtė

Tarptautinių ryšių vadovė

dovile@kaunas2022.eu

Klaudija Aleksandravičiūtė

Klaudija Aleksandravičiūtė

Kultūros partnerysčių programos kuratorė

klaudija@kaunas2022.eu

LUKAS ALSYS

LUKAS ALSYS

Regioninių partnerysčių kuratorius

lukas@kaunas2022.eu

AUGUSTINA Kalesnikienė

AUGUSTINA Kalesnikienė

Regioninių partnerysčių kuratorė (motinystės atostogose)

augustina@kaunas2022.eu

MARIJA PULOKAITĖ

MARIJA PULOKAITĖ

Savanorystės programos ir svetingumo projektų kuratorė

marija@kaunas2022.eu

DAIVA CITVARIENĖ

DAIVA CITVARIENĖ

ATMINTIES BIURAS kuratorė

daiva@kaunas2022.eu

VILTĖ MIGONYTĖ-PETRULIENĖ

VILTĖ MIGONYTĖ-PETRULIENĖ

MODERNIZMAS ATEIČIAI kuratorė

vilte@kaunas2022.eu

AURELIJA PRAŠMUNTAITĖ

AURELIJA PRAŠMUNTAITĖ

Programos KYLANTIS KAUNAS kuratorė

aurelija@kaunas2022.eu

GRETA KLIMAVIČIŪTĖ-MINKŠTIMIENĖ

GRETA KLIMAVIČIŪTĖ-MINKŠTIMIENĖ

Bendruomenių programos VISI KAIP VIENAS kuratorė

greta@kaunas2022.eu

Donata Jutkienė

Donata Jutkienė

Dizainas laimei kuratorė

donata@kaunas2022.eu

GEDIMINAS BANAITIS- SKRANDIS

GEDIMINAS BANAITIS- SKRANDIS

Kuratorius

gediminas@kaunas2022.eu

Tadas Valeika

Tadas Valeika

Techninės dalies kuratorius

tadas.v@kaunas2022.eu

AGNĖ PINIGIENĖ

AGNĖ PINIGIENĖ

Komunikacijos vadovė

agne@kaunas2022.eu

IRUTĖ TUMAITĖ

IRUTĖ TUMAITĖ

Rėmimų vadovė

irute@kaunas2022.eu

Danas Viluckas

Danas Viluckas

Rinkodaros vadovas

danas@kaunas2022.eu

GERDA TITOVĖ

GERDA TITOVĖ

Rinkodaros kuratorė

gerda@kaunas2022.eu

Marija Tarasova

Marija Tarasova

Trilogijos renginių prodiuserė

marija.t@kaunas2022.eu

Aistis Lansbergas

Aistis Lansbergas

Technikos prodiuseris

aistis@kaunas2022.eu

Renata Bartusevičiūtė

Renata Bartusevičiūtė

Mitinio Kauno Žvėries programos koordinatorė

renata@kaunas2022.eu

Monika Inčerytė

Monika Inčerytė

Tarptautinių ryšių koordinatorė

monika.i@kaunas2022.eu

DAIVA JEREMIČIENĖ

DAIVA JEREMIČIENĖ

Tarptautinių projektų koordinatorė

daiva.j@kaunas2022.eu

Laura Auksutytė

Laura Auksutytė

Kultūros partnerysčių programos koordinatorė

laura@kaunas2022.eu

Milda Rutkauskaitė

Milda Rutkauskaitė

Regioninių partnerysčių koordinatorė

milda@kaunas2022.eu

Agnė Medėkšaitė

Agnė Medėkšaitė

Savanorių programos koordinatorė

agne.m@kaunas2022.eu

Vitalija Lyska

Vitalija Lyska

Savanorystės programos koordinatorė

vitalija@kaunas2022.eu

JUSTINA PETRULIONYTĖ-SABONIENĖ

JUSTINA PETRULIONYTĖ-SABONIENĖ

ATMINTIES BIURAS koordinatorė

justina@kaunas2022.eu

ŽILVINAS RINKŠELIS

ŽILVINAS RINKŠELIS

MODERNIZMAS ATEIČIAI koordinatorius

zilvinas@kaunas2022.eu

Ugnė Marija Andrijauskaitė

Ugnė Marija Andrijauskaitė

Programos MODERNIZMAS ATEIČIAI koordinatorė

ugne@kaunas2022.eu

Vaiva Marija Bružaitė

Vaiva Marija Bružaitė

MODERNIZMAS ATEIČIAI koordinatorė

vaiva@kaunas2022.eu

Dominyka Ginelevičiūtė

Dominyka Ginelevičiūtė

KYLANTIS KAUNAS koordinatorė

dominyka@kaunas2022.eu

EVELINA ŠUSCICKYTĖ

EVELINA ŠUSCICKYTĖ

Programos KYLANTIS KAUNAS koordinatorė

evelina@kaunas2022.eu

SIMONA SAVICKAITĖ

SIMONA SAVICKAITĖ

Programos VISI KAIP VIENAS koordinatorė

simona@kaunas2022.eu

AISTĖ PTAŠINSKAITĖ

AISTĖ PTAŠINSKAITĖ

Programos VISI KAIP VIENAS koordinatorė

aiste@kaunas2022.eu

Goda Pomeranceva

Goda Pomeranceva

Programos VISI KAIP VIENAS koordinatorė

goda.p@kaunas2022.eu

Goda Kacilevičiūtė

Goda Kacilevičiūtė

Programos VISI KAIP VIENAS koordinatorė

goda@kaunas2022.eu

Indrė Sekevičienė

Indrė Sekevičienė

Ryšiai su visuomene

indre@kaunas2022.eu

Rugilė Vegytė

Rugilė Vegytė

Socialinių medijų projektų koordinatorė

rugile@kaunas2022.eu

Vaida Pakutkienė

Vaida Pakutkienė

Komunikacijos projektų vadybininkė

vaida.p@kaunas2022.eu

EGLĖ RYTMETYTĖ

EGLĖ RYTMETYTĖ

Komunikacijos projektų vadybininkė

egle.r@kaunas2022.eu

SANDRA KARNILAVIČIŪTĖ

SANDRA KARNILAVIČIŪTĖ

Komunikacijos projektų vadybininkė

sandra@kaunas2022.eu

Laurynas Rėčkus

Laurynas Rėčkus

Kūrybos vadovas

laurynas@kaunas2022.eu

Saulė Igarytė

Saulė Igarytė

Rinkodaros projektų vadybininkė

saule@kaunas2022.eu

Karolina Kaniušėnaitė

Karolina Kaniušėnaitė

Rinkodaros projektų koordinatorė

karolina@kaunas2022.eu

EGLĖ SIMONAVIČIŪTĖ

EGLĖ SIMONAVIČIŪTĖ

Dizainerė

egle@kaunas2022.eu

Tadas Bujanauskas

Tadas Bujanauskas

Dizaineris

tadas@kaunas2022.eu

Tomas Brazys

Tomas Brazys

Techninės dalies koordinatorius
Benas Valeika

Benas Valeika

Techninės dalies koordinatorius
Lukas Zaveckas

Lukas Zaveckas

Techninės dalies koordinatorius
KRISTINA LASKAUSKAITĖ

KRISTINA LASKAUSKAITĖ

Administratorė

kristina@kaunas2022.eu

Aurelija Kazlauskienė

Aurelija Kazlauskienė

Administratorė

aurelija.k@kaunas2022.eu

Evelina Casais

Evelina Casais

Biuro administratorė

office@kaunas2022.eu

MIGLĖ BLAŽAUSKIENĖ

MIGLĖ BLAŽAUSKIENĖ

Finansų vadovė

migle@kaunas2022.eu

Lina Končiuvienė

Lina Končiuvienė

Viešųjų pirkimų specialistė

lina.k@kaunas2022.eu

Alma Pranaitienė

Alma Pranaitienė

Viešųjų pirkimų specialistė

alma@kaunas2022.eu

Skirmantė Grigienė

Skirmantė Grigienė

Apskaitininkė

skirmante@kaunas2022.eu

Ignas Šimkevičius

Ignas Šimkevičius

Viešųjų pirkimų specialistas

ignas@kaunas2022.eu

LINA SABALIENĖ

LINA SABALIENĖ

Viešųjų pirkimų specialistė

lina@kaunas2022.eu

Povilas Mintautas

Povilas Mintautas

Monitoringo specialistas

povilas@kaunas2022.eu

Miglė Morkūnaitė-Vervečkienė

Miglė Morkūnaitė-Vervečkienė

Monitoringo specialistė

migle.m@kaunas2022.eu

VAIDA VENCKUTĖ-NAGĖ

VAIDA VENCKUTĖ-NAGĖ

Personalo specialistė

vaida@kaunas2022.eu

IRMANTAS KUSKYS

IRMANTAS KUSKYS

Vadybininkas

irmantas@kaunas2022.eu

EGIDIJA Indrulionienė

EGIDIJA Indrulionienė

Viešųjų pirkimų specialistė (motinystės atostogose)

egidija@kaunas2022.eu