Kauną ir Kauno rajoną geltonai nuspalvinusios Tarptautinės laimės dienos akcentu tapo kauniečiams pergalingos „Eurolygos“ rungtynės. Prieš kovo 20-osios vakarą vykusią „Žalgirio“ ir „Milano“ akistatą „Žalgirio“ arenoje buvo matuojamas sirgalių keliamas triukšmas, kitaip tariant, „laimės decibelai“.
 


Sertifikuoti prietaisai parodė, kad 15 tūkst. „žaliai baltų“ sirgalių sukėlė 107.9 decibelų stiprumo laimės audrą. Tai atitinka triukšmo kiekį, kurį sukeltų 150 dramblių, taip pat – audringo roko koncerto ar besileidžiančio lėktuvo keliamą triukšmą. „Laimės decibelai“ matuoti pirmą kartą Lietuvos istorijoje, taip pat užfiksuotas ir rekordinis garso matavime dalyvavusių žmonių kiekis.
Kaip jau minėta, „Eurolygos“ rungtynės tapo finaliniu pirmąkart Kaune ir Kauno rajone švęstos Tarptautinės laimės dienos akcentu. Visame mieste ir jo apylinkėse veikiančios įstaigos ir organizacijos kovo 20 d. savo duris atvėrė plačiau nei įprasta ir kvietė kartu ieškoti laimės šaltinių bei ja dalintis su kitais. Skaičiuojama, kad prie projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, kurio komanda yra Tarptautinės laimės dienos ambasadoriai, kvietimo prisijungė per 60 įvairių iniciatyvų.
Netikėtose vietose vyko mankštos ir šokių treniruotės, miesto bibliotekose buvo laukiami miestiečiai su savo augintiniais, senjorai pasinėrė į virtualią realybę, Kauno oro uoste grįžtančius ir išskrendančius keleivius sutiko aktoriai, Laisvės alėjoje šypsenas kėlė kompaktiška, bet triukšminga laimės eisena. Dar nesutemus prie būsimo „Kaunas 2022“ biuro netoli Soboro vyko ir šokiai, kuriuos žydiškais ir balkaniškais ritmais užkūrė „Baltic Balkan“ didžėjų trijulė.  
„Šiandien manęs klausia, ar pirmoji laimės diena nebuvo prisvilęs blynas… Galiu drąsiai teigti, kad tikrai ne. Visur mieste spinduliavo geltona spalva, visi mieste buvo laimingi ir besišypsantys. O beivaikštant gatvėje teko nugirsti, kad didžiajai daliai žmonių nebuvo staigmena, jog vakar buvo švenčiama laimės diena“,– trečiadienį sakė „Kaunas 2022“ inicijuotos Tarptautinės laimės dienos koordinatorė Irutė Tumaitė. 
Anot I. Tumaitės, skambučių iš įvairių iniciatyvų atstovų, kurie teiravosi, kaip gi prisijungti, teko sulaukti ir pačią kovo 20-ąją. Jei ir nespėjote to padaryti šiemet, jau galima planuoti 2019-ųjų kovo 20-osios veiksmą. Tikimasi, kad 2022-aisiais Kaune inicijuotas Laimės festivalis apims visą Lietuvą ir įtrauks visus čia gyvenančius ir kuriančius žmones.