Penktadienio popietę senamiesčio restorano „IETI” lauko terasoje, susirinko „Kaunas 2022” ambasadoriai pirmiesiems pietums. Žinomi aktoriai, žurnalistai, menininkai, verslininkai ir kiti visuomenės veikėjai šventiškų pietų atėjo su kilnia misija – ne tik susipažinti tarpusavyje, bet ir išsirinkti vieną ambasadorių, vienerius metus eisiantį garbingas „Kaunas 2022“ ambasadorių prezidento pareigas, o svarbiausia – pasidalinti mintimis, kaip galėtų prisidėti prie Kauno transformacijos nuo laikinosios link šiuolaikinės sostinės.
Prie pietų stalo ambasadoriai kartu ieškojo būdų kaip didinti muziejų, įvairių kultūrinių renginių lankomumą, menu sudominti ne tik jau ir taip juo tarsi gyvenančius Kauno inteligentus, bet ir jaunimą, žmones iš provincijos ar priemiesčių. Taip pat nemažai buvo kalbama ir apie bendrą miesto įvaizdį ir būdus, kaip jį padaryti patrauklesnį tiek turistams, tiek miestiečiams.
Jaukią popietę vainikavo „Kaunas 2022“ ambasadorių prezidento rinkimai. Ambasadoriams neilgai pasitarus, beveik vienbalsiai nuspręsta, kad šios pareigos vieneriems metams skiriamos Kauno architektei Audrai Kaušpėdienei. Architektė kartu su visa ambasadorių komanda ne tik ieškos naujų, jaunų ir talentingų ambasadorių narių, tačiau taip pat prisidės prie projekto sėkmės Lietuvos ir tarptautiniu mastu. Vienas didžiausių ambasadorių siekių – suvienyti kultūrą, verslą, technologijas ir kitas sritis vienam bendram tikslui – naujo Kauno miesto veido ir kultūros tempo atsiradimui.
Nuotraukų autorius: R. Ščerbauskas.