Dažnai šis miestas nėra galutinis tikslas. Nors visi geriausi keliai Lietuvoje veda per Kauną – šis miestas neretai yra lyg pakeliui. Galima užsukti, o galima ir ne. Tam tikra stabilumo ir ramybės oazė. Norėtųsi, kad Kaunas taptų kelionės tikslu. 
Kai į šią upių santaką suplauks šiandieninis modernus pasaulio menas, kuris ne tik išmintingai tyli, bet ir kelia skersvėjį bei išjudina kraują. Tuomet ir Kaunas prisimins, kad jis – ne tik muziejinis tradicijų saugotojas su pritilusiu karilijonu ar keliais jau tradicija tapusiais festivaliais. Tai ir šiuolaikinis, sproginėjantis, putojantis kultūros centras, kuriame žmonės skuba dar ko nors nepražiopsoti, dar ką nors pamatyti, dar ką nors išgyventi. Nes tai vyksta tik Kaune ir tik dabar.
Paprastai kalbant, jeigu Laisvės alėjoje vaikščiojančių žmonių tempas pagreitės – labai gerai! Tikrai bus ką atsiminti.“ – Dainius Gavenonis
 
Lietuvos teatro ir kino aktorius Dainius Gavenonis – Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, jau anksčiau už puikius vaidmenis įvertintas Kultūros ministerijos premijomis, Auksiniu scenos kryžiumi, „Sidabrine gerve“ bei kitais apdovanojimais. Kaune gimęs ir augęs aktorius šiuo metu vaidina Oskaro Koršunovo teatre bei Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre.