ADVENTUR – tarptautinė turizmo paroda, sausio 28-30 dienomis, parodų ir kongresų centre LITEXPO kviečia susitikti kelionių verslo atstovus bei keliavimo entuziastus ir kartu ieškoti naujų perspektyvų į vietos turizmo rinką ir tolimas, nepažintas tarptautines kryptis. Parodoje bus galima aplankyti ir Kauną reprezentuojantį stendą, kuriame įsikurs „Kaunas 2022” komanda, pristatanti „Europos kultūros sostinės” veiklas bei viešoji įstaiga „Kaunas IN“.

 

Parodoje įsikūrusiame Kaunas 2022” ir „Kaunas IN” stende lankytojai turės galimybę pažinti Kauną kaip šiuolaikinę sostinę, kuri kultūra alsuoja 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę”, pozityviai kalbėjo viena „Kaunas 2022” atstovių, rinkodarės vadovė Gerda Titovė. 

 

Parodos stendas bus ne tik informatyvi vieta, kurioje galėsite sužinoti apie plačią ir spalvingą „Kauno Europos kultūros sostinės 2022” programą organizatoriai primena, kad 2022-aisiais miestas pakvies į daugiau nei 40 festivalių, per 60 parodų, beveik 250 scenos renginių (iš kurių daugiau nei 50 premjerų) ir kvies klausytis virš 250 koncertų, tačiau čia galėsite interaktyviai, ir iš visiškai netikėtos perspektyvos, susipažinti su ikoniškąją modernizmo architektūra. Kauno tarpukario modernizmo architektūros objektai bus pristatyti per specialiai teatro dailininkių Aleksandros Jacovskytės ir Julijos Skuratovos kurtus kostiumus, kurie pirmą sykį buvo pristatyti didžiojo  „Kauno Europos kultūros sostinės” atidarymo šou metu. 

 

Parodoje ADVENTUR įsikūręs stendas taps nevienintele vieta, kurioje galėsite išsamiau išgirsti apie Kauną kaip atraktyvią turizmo kryptį 2022-asiais sausio 28 d., penktadienį, 13:00–14:30 val. parodos rėmuose vyks konferencija „Kaunas 2022 programos pristatymas turizmo sektoriui”. Jos metu, bus pristatyta Europos kultūros sostinės programa ir pagrindiniai akcentai, aktualūs turizmo sektoriui, planuojami turizmo srautai bei tendencijos. Renginyje „Kaunas 2022” atstovai  pasidalins gerąja patirtimi bei pristatys galimybes, kurios, pasitelkus Kaunas 2022 programą, padės paskatinti turizmą ir įgyvendinti turizmo verslo poreikius. 

 

Detali renginio programa žemiau: 

Sausio 28 d., penktadienį, 13:00–14:30 val. tarptautinės turizmo parodos „Adventur“ metu, LITEXPO 5.3 salė, Laisvės pr. 5, Vilnius 

Programa:

13.00-13.20 – Turizmo srautų prognozės | Tadas Stankevičius, „Kaunas IN“ direktorius. 

13.20-14.00 – programos pristatymas. Kaip nepasiklysti 1 000 renginių programoje, kas svarbiausia, kur planuojami didžiausi srautai, kaip jiems ruoštis? | Dovilė Butnoriūtė, „Kaunas 2022“ tarptautinių ryšių vadovė. 

14.00-14.30 – Nauja patirtis ir pridėtinė vertė turistams – speciali programa „Patirk Kauną“ ir turizmo sektoriaus įsijungimo galimybės | Gerda Titovė, „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovė 

Bilietai ir kita informaciją apie tarptautinę turizmo parodą ADVENTUR ČIA