Dar 2021 metų pabaigoje smalsiausieji kultūros mylėtojai susipažino su inovatyviu projektu, modernizuojančiu dalyvavimą kultūros renginiuose. Tai Kultūros Dokas –  analogų neturinti lojalumo programa veikianti internetinės aplikacijos pagalba, kuria meno entuziastai vis dažniau pasinaudoja asmeniniame meno kelyje. Kultūros Dokas lieka ištikimas savo idėjai ir siekia apdovanoti kultūros puoselėtojus bei skatinti jų lojalumą sudarant galimybę sužaidybinti kultūros patirtį. Projektas veikia kaip virtualus kultūros dokumentas, leidžiantis fiksuoti savo kelionę kultūros renginiuose, rinkti bei kolekcionuoti kišeninę meno kūrinių galeriją, kaupti taškus ir juos keisti į vertingas dovanas.

Kaunui pasitinkant ilgai lauktą Europos kultūros sostinės titulą, Kultūros Dokas koja kojon eina išvien su šiais pokyčiais. Jei Beta versija kultūros mylėtojus pasitiko Kauno Bienalės bei parodos Magic Carpets Landed kontekste, tai sausio 22 dieną pilna Kultūros Doko versija prisijungs prie visos Kaunas 2022 programos. Kultūros Doko programoje dalyvaujančių kultūrinių renginių gausa pradžiugins ne tik esamus, bet ir naujus aplikacijos naudotojus, kurių lauks ir mūsų partnerių – Kauno bienalės dovanos. Vien atidarymo savaitgalį bus per 50 renginių!

Kultūros Doko dėmesio centre – ilgai po renginių išliekančių prisiminimų kūrimas. Tęsdami savo idėją, plečiant Kultūros Doko veikimo ribas, siūlome jums naujas kišeninės meno galerijos korteles. Šis žaidybiškas kortelių rinkimas ne tik padės tapti tikru meno kolekcionieriumi bei „įsivertinti“ ir palyginti su draugais savo „kultūriškumo“ lygį. Kuo dažniau lankysite meninius įvykius, tuo platesne meno kūrinių kolekciją galėsite džiuginti save bei artimuosius. Norėdami praplėsti kišeninį meno rinkinį, tą galite padaryti bekontakčiais kortelių mainais. Kviečiame surinkti netikėtus sakinius, pasirenkant jums patogų sudėtingumo lygį.

Kultūros Dokas yra pagalbininkas jūsų individualių meninių potyrių kelyje. Lankantis meno renginyje, nepamirškite atsiimti savo kišeninės galerijos eksponato, kuris leis iš kultūros renginių išsinešti vertingus suvenyrus, primenančius apie patikusius meno kūrinius bei jų autorius.

Kultūros Dokas yra Kaunas šiuolaikinė Europos sostinė 2022 dalis, šiuo metu glaudžiai bendradarbiaujantis su 13-tąja Kauno bienale bei MagiC Carpets Landed paroda. Jei dar neteko susipažinti su Kultūros Doko aplikacija, susipažinkite su aplikacija adresu https://www.kulturosdokas.lt/. Raginame jus pasinerti į fizinį-virtualų Kauno Europos kultūros sostinės meno pasaulį. Naudodamiesi šia programėle, kartu tobulinkite ir prisidėkite prie projekto sėkmės. Tą padaryti galite rašydami Kultūros Doko komandai, adresu [email protected]. Kiekvienas komentaras, kritika bei pasiūlymas nulems Kultūros Doko ateitį.

Pranešimą spaudai rengė Kultūros Doko komanda

Kontaktai pasiteiravimui:

Gytis Dovydaitis, Kultūros Doko koordinatorius, el. paštas [email protected], tel. nr. +37063086842

Aura Baltrušaitytė, Kultūros Doko komunikacijos tekstų autorė, el. paštas [email protected], tel. nr. +37065452891

Ugnė Stankevičiūtė, Kultūros Doko komunikacijos procesų vadovė, el. paštas [email protected] tel. nr. +37064674244