LRT tęsia  jau keletą metų trunkančią partnerystę su „Kaunas 2022“ ir  tampa oficialiu „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“  programos transliuotoju. 2022-ais metais per LRT bus galima stebėti ryškiausius ir svarbiausius renginius ir projektus, vyksiančius Kaune ir Kauno rajone, kurie  kitąmet virs viena didele Europos scena.
Ryškiausius tarptautinės programos – muzikos, teatro, šokio, dailės, literatūros, tarpdisciplininių menų ir kt.  švyturius – galės matyti LRT žiūrovai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Taip šiuolaikinės sostinės vertybės, laimėjimai ir atradimai pasieks net tuos, kurie 2022-aisiais bus toli nuo namų.
Apie tai, kas LRT žiūrovų laukia eteryje ir kokiais renginiais prasidės Europos kultūros sostinės didžiųjų renginių programa, pasakoja „Europos kultūros sostinė Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė:
„Sunku patikėti, bet 2022 m. Kaune ir Kauno rajone vyks daugiau renginių nei metuose dienų. Kultūros išvengti tikrai nepavyks: esame suplanavę daugiau kaip 1 000 renginių. Kitąmet vyks virš 40 festivalių, per 60 parodų, daugiau kaip 250 scenos meno renginių (iš kurių – daugiau nei 50 premjerų), daugiau nei 250 koncertinių pasirodymų. Visus juos patirti kviečiame ne tik kauniečius, miesto svečius bet ir LRT žiūrovus, kuriems kultūrą atnešime tiesiai į namus“, – subrendusia partneryste su nacionaliniu transliuotoju džiaugiasi „Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė. Anot jos, viena pamatinių Europos kultūros sostinės idėjų – kultūros decentralizacija, tad galimybė kuo plačiau transliuoti geriausia, kas iki šiol yra vykę Kaune – itin svarbi visiems, kuriantiems 2022-ųjų programą.
Sekti „Kaunas 2022“ programą, stebėti renginius ir visapusiškai įsitraukti į šiuolaikinės sostinės kelionę galima jau dabar: https://kaunas2022.eu
 
LRT nuotr.