Kovo 20-ąją sugrįžta Tarptautinė laimės diena, o drauge su ja duris pirmiesiems lankytojams atveria muziejai bei galerijos.  „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komanda, Kauno miesto savivaldybė ir kultūros įstaigos kvies prisijungti švenčiant šiemet su Laimės diena sutampantį muziejų ir galerijų atidarymą.
Staigmeną miestiečiams Laimės dienos popietę ruošia Kauno miesto savivaldybė: orkestro „Ąžuolynas“ gyvo garso koncertą, kurį praeinantieji Laisvės alėja galės išgirsti… pro savivaldybės pastato langus.
„Džiaugiamės galėdami padovanoti kauniečiams malonias akimirkas saugiai, netikėtai ir šiek tiek kitaip. Daug kam šis laikotarpis buvo sudėtingas, sunkiai įveikiamas, keliantis nerimą, o ir gerokai prailgęs. Todėl Laimės dieną kviečiame pažvelgti kita kryptimi, tiesiog pakelti akis aukštyn, pasimėgauti gražia muzika ir pasidalinti šypsena su pačiais artimiausiais“, – apie šventinio koncerto sumanymą pasakoja Kauno miesto mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.
Kokie laukia kiti netikėčiausi Laimės dienos renginiai ir kas dar galėtų padėti pakelti „laimės koeficientą“?
„Švęsime laimę su atsivėrusia kultūra: įvairūs kiti netikėtumai miestiečius pasitiks visame mieste. Muziejuose bei galerijose pirmųjų apsilankiusiųjų lauks kruopščiai kuriamos staigmenos, kiemuose bei balkonuose skambės muzika, rajono gatvėse sveikinimus ir linkėjimus skleis Laimės autobusas, mieste netikėtai pasirodys persirengę šokėjai, šiuolaikinio cirko atlikėjai. Laimės dienos lankytojai galės išvysti ir „Kino pavasario“ specialiai Laimės dienai dovanojamą trumpametražį animacinį filmą bei vaizdo-garso instaliaciją Kauno autobusų stotyje“, – sako Laimės dienos organizatorė Irutė Tumaitė.
Pasak I. Tumaitės, jau nuo vidurdienio ne tik kauniečius, bet ir visos Lietuvos žmones tiesiogiai pasieks „Laimės maratonas“ – įvairius mūsų laimės ir laimingumo aspektus paliečiantys pasidalijimai gerąja praktika ir sėkmės istorijomis. Maratono metu įvairiausi specialistai – psichologai, gyvenimo būdo treneriai, žinomi žmonės dalinis žiniomis ir patirtimi, kaip ir kur ieškoti mumyse slypinčių laimės daigų, kaip paleisti savo nerimą, išmokti savistabos. Maratonui vadovaus  „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” Laimės dienos ambasadorė, žurnalistė, tinklaraščio „Laimės dieta“ autorė, radijo ir televizijos laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė. Maratono transliacijas bus galima stebėti tiesiogiai visą Laimės šeštadienio pusdienį „Kaunas 2022“ Facebook paskyroje.
Laimingų akimirkų, susitikimų ir netikėtumų žada duris atvėrusios įvairios Kauno kultūros įstaigos: staigmenos lauks Vinco Kudirkos bibliotekoje, Kauno apskrities viešoji biblioteka kvies pakilti į vaizduotės kuriamus padebesius, skaitant pozityviausias bibliotekų darbuotojų atrinktas knygas. Nacionalinis Kauno dramos teatras kvies įsižiūrėti į vienuolika gražiausių darbų, sukurtų teatro šimtemčio proga. Į nemokamą ekskursiją po slėpiningą, kupiną romantiškų istorijų Kauno art deco perlą – Žaliakalnį, (būtina registruotis) pakvies Kauno miesto muziejus.
Visą išsamią Laimės dienos programą galima rasti Laimės dienos svetainėje.
Pasaulinę Laimės dieną imta minėti 2013 metais, Jungtinių Tautų iniciatyva.  „Kaunas – Europos kultūros sostinės 2022” komanda oficialiais laimės dienos ambasadoriais Lietuvoje tapo prieš trejus metus.