Gruodžio 14 d. kviečiame jungtis į virtualią tęstinių auditorijų vystymo ir plėtros mokymų kultūros organizacijoms diskusiją apie sąmoningumą ir gerovę. Diskusiją organizuoja „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“  ir organizacija „Impact Foundation“.

Dažnas pamiršta, kaip mėgautis, tuo, ką turime. Rodos, jog problema dar stipresnė kultūros ir meno pasaulyje, kai tenka lyginti savo įgūdžius ir pasiekimus su kitais kūrėjais. Susitikimo metu diskusijos dalyviai papasakos apie geresnės savijautos strategijas, taip pat apie ritualus, kuriuos galima įtraukti į projektus ir darbo vietą bei pamėgins atsakyti, kaip reikia ugdyti dėmesingumą, ir apsvarstyti, kokią stiprybę teikia dėkingumas.
Diskusijos, kurią bus galima stebėti gyvai gruodžio 14 d., 18 val., per „Kaunas 2022“ Facebook paskyrą, dalyviai: rašytoja, lektorė bei knygos „The Fundamentals of Design Management“ autorė Kathryn Best; žurnalistė, tendencijų tyrėja, terapeutė ir mentorė Aga Kozak; valgymo dizainerė, tirianti žmonių valgymo įpročius, būdus ir ritualus Marije Vogelzang; kūrybos vadovas, scenografas ir įvietinto dizaino kūrėjas Dawid Zalesky. Diskusija bus nemokama ir verčiama į gestų kalbą.
Diskusiją moderuos: kuratorė, žurnalistė, kūrybinių industrijų ekspertė, tyrėja ir Content Story Foundation įkūrėja Dorota Stępniak.
 
Nuotr. M. Plepio