Prasidėjus šiųmetiniam šiek tiek neįprastam šventiniam laikotarpiui, kalėdinis „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ autobusas jau pradėjo dalinti džiugią nuotaiką Kauno gyventojų kiemuose.

Į pirmąją kelionę leidosi žinoma muzikos atlikėja bei „Kaunas 2022“ ambasadorė Jurga, autobusu keliavusi į Petrašiūnų bei Šančių mikrorajonus ir su šių kiemų gyventojais pasidalinusi gražiausia kalėdine muzika: savo „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!“ versija (iš greitai pasirodysiančio jos kalėdinio mini albumo). Kiemo gyventojus sveikino ir dar vienas „Kaunas 2022“ ambasadorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas.
Prie šventinės akcijos jungiasi ir daugiau atlikėjų:  kitais gruodžio vakarais iš šio kalėdinio „radijo ant ratų“  skambės kruopščiai atrinktų ir naujausių, ir laiko patikrintų kalėdinių įrašų koncertas. Kauniečiai  girdės įrašytą „Kaunas 2022“ ambasadorių Lino Adomaičio, „Golden Parazyth“, Rūtos Mur, grupių Baltasis Kiras, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Antis“, „Colours of Bubbles“, Jazzu, atlikėjos Giedrės ir kitų kalėdinę muziką.
„Kviečiame ir daugiau atlikėjų aktyviai jungtis į šią kalėdinę kelionę autobusu, atsiunčiant mums savo kalėdinių dainų įrašus, juos įtrauksime į „radijo ant ratų“ repertuarą ir pagrosime vykdami į kiemus ateinančias savaites. Įrašų laukiame adresu: [email protected]“, – sako „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovė Irutė Tumaitė.
Šventinę nuotaiką suplanuota paskleisti net 11 Kauno mikrorajonų kiemų, taip pat įvažiuoti į Kauno ligoninių kiemus  ir išreikšti palaikymą šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams.
Jei, dėl užsiregistravusių gausos autobusas jūsų kiemo aplankyti nesuspėtų, organizatoriai kviečia kalėdinių įrašų ieškoti vienoje iš visiems gerai žinomų muzikinių platformų.
Kalėdinė nuotaika į mikrorajonų kiemus vyksta KAUTROS autobusu.
 
Nuotr. Martyno Plepio