Ketvirtą savaitę skaičiuojantis karantinas, nors ir pakoregavo mūsų kasdienybę, tačiau kultūros nesustabdė – įvairioms iniciatyvoms persikėlus į virtualias erdves, mūsų namai pavirto koncertų ir kino salėmis, o kūrybiškų renginių, pasirodymų, veiklų virtualioje erdvėje atsirado itin daug. Todėl dabar viena sunkesnių užduočių – o kaipgi viską atsirinkti?
Nuo kitos savaitės „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programų kuratoriai padės atrasti geriausius „Žmonės Cinema“ filmus jaukiems vakarams ir savaitgaliams namie. Kiekvieną savaitę vis kita „Kaunas 2022“ programa parinks ir pasiūlys jums tris labiausiai įkvepiančius ir giliausiai programos temą bei kryptį atspindinčius filmus. Pirmojo pasiūlymo nuo Kauno Mitino Žvėries programos laukite jau kitą savaitę.
„Mitinis Kauno Žvėris mėgsta lietuviškus filmus: jis gali valandų valandas žiūrėti filmus apie kitus miestus ir svetimas istorijas. Lietuviškas kinas – miesto istorijos, tokias istorijas Kauno Žvėris mėgsta labiausiai”, – būsimų filmų temą atskleidžia šios programos kūrėjai.
Ką pažiūrėti pasiūlys paslaptingasis žvėris, paskelbsime jau netrukus, o visus filmų pasiūlymus rasite „Kaunas 2022“ Facebook paskyroje. Užsiregistravę „Žmonės Cinema“ platformoje ir užsisakę mėnesio prenumeratą – vieną mėnesį prenumeratoriams skirtus filmus žiūrėsite nemokamai.