Kultūros prieinamumo gidą „Kaunas visiems“ galite rasti čia.
„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programa „Dizainas laimei“ pristato elektroninį kultūros prieinamumo gidą „Kaunas visiems“. Tai pirmasis tokio pobūdžio leidinys, skirtas kultūros organizacijoms, objektų valdytojams ir renginių organizacijoms, siekiant kultūros objektus ir renginius padaryti prieinamesnius visoms visuomenės grupėms, o ypač – specialiųjų poreikių turintiems žmonėms.

„Kaunas visiems“– tai gilinimasis į prieinamumo kultūros poreikį, svarbiausių sąvokų apibrėžimas, patarimai ir naudingos nuorodos, kad mieste ar rajone vykstantys kultūros renginiai ir lankomi objektai būtų prienami jauniems ir vyresniems, sveikiems ir turintiems negalią, miesto gyventojams ir atvykusiesiems.
„Kaunas 2022“ iniciatyva, dizaino agentūra „Critical“, papildant šį gidą, Kaunui ir kitiems Lietuvos miestams sukūrė universalią ženklinimo sistemą, suteikiančią informaciją apie pastatų, renginių, kultūros ir turizmo objektų prieinamumą žmonėms su negalia ir/ar kitais specialiais poreikiais.
Pristatymas vyks rugsėjo 25 d. 16 val. „Kaunas 2022“ biure, Laisvės al. 36. Pristatyme taip pat dalyvaus leidėja Eglė Jokužytė, kuri papasakos apie gerąją darbo su negalią turinčiais žmonėmis praktiką.