Kviečiame kultūros organizacijas bendradarbiauti ir kartu kurti tarptautinio jaunimo festivalio „100 pirmų kartų“ programą. 
Renginio data: liepos 14–15 d.
Renginio vieta: Kauno miestas
Kas vyks festivalio metu?
Festivalis susidės iš trijų dalių:

  1. Kultūriniai mini-renginiai miesto erdvėse (liepos 14-osios dieną);
  2. Kūrybinių industrijų ir verslo kontaktų mezgimo renginys (liepos 14-osios vakarą);
  3. Sveikatingumo ir šeimos užsiėmimai miesto erdvėse (liepos 15-osios dieną).

Trumpai apie festivalį: „100 pirmų kartų“ yra „Kaunas 2022“ organizuojamos Tarptautinės jaunimo stovyklos dalis. Tai atviras demokratiškas dviejų dienų renginys, kviečiantis prisijungti visus, pasiryžusius sukurti netikėtą patirtį sau, savo svečiams ir kaimynams.
Festivalio tikslas: paskatinti kultūros institucijų, bendruomenių ir verslo atstovus bendradarbiauti, kurti naujas pirmo karto patirtis, užmegzti neformalų santykį su savo auditorijomis, lankytojais ir svečiais.
Festivalio metodas: netikėtų partnerysčių, naujų erdvių, skirtingų sričių ir idėjų jungčių išbandymas.
Formatas: nedidelės apimpties (pop-up) renginiai, skatinantys bent dienai atsisakyti įprastų veiklos modelių ir išbandyti tai, ko niekada nedarėme.
Festivalio sąlygos. Kviečiame organizacijas, bendruomenes, įmones bendradarbiauti geranorišku partnerystės pagrindu. Laukiame projektų ir pasiūlymų, kurių kaina – tik brangus laikas ir neribotas kūrybiškumas. Įtraukime savo kaimynus ir draugus, pakvieskime nepažįstamus ir skeptikus.
Galbūt jūsų muziejus norėtų pusdieniui įsikurti modernistiniame bute su įdomia istorija? O galbūt teatras norėtų išbandyti partnerystę su kepyklėle, robotų kūrėjais ar mažo kaimelio sutartinių daininkėmis? Galbūt vienai dienai savo sales užleisite mamytėms su kūdikiais, o jūsų gidai  savo vietą – salių prižiūrėtojams?
Laukiame drąsių pirmų kartų!
Jei turite klausimų, pasiūlymų, abejonių, būtinai susitikime!
Rašykite mums:
[email protected]
[email protected] (Kauno rajono organizacijoms)