Žalių kokteilių ir kitų sveikų malonumų baras bei krautuvėlė „Pupa Raw“ šalia Laisvės alėjos fontano veikia jau ne pirmi metai. Tiesa, pirmąjį savo, kaip baro šeimininkės, gimtadienį Alma Pauratė švęs birželį. Anksčiau čia dirbusią šviežių sulčių ir kokteilių ekspertę pakeitusi Alma sako, kad „Pupa Raw“ jos gyvenime atsirado labai staiga, bet ir ankstesnėje jos veikloje netrūko bendravimo su žmonėmis, siekiant jiems padėti. Patikėkite, ir vienas kokteilis pakeliui į darbą ar vietoj sprangaus sumuštinio per pietų pertrauką gali padėti. Gal net pakreipti vingiuotu, bet gardžiu sveikos mitybos keliu. Galbūt kovo 20-oji – Tarptautinė laimės diena – bus pretekstas pirmąkart užsukti pas Almą ir pradėti šiek tiek labiau mylėti bei puoselėti save?
Alma, kaip manote, ar viena diena gali pakeisti Kauno žmonių gyvenimą, ar tai tegali būti proceso pradžia? O gal kauniečiai jau pakankamai laimingi?
Pakeisti gyvenimą gali ir viena akimirka, neprireiks ir dienos. Paprastai gyvenime taip nutinka, kad viskas apsiverčia staiga ir netikėtai. Gali procesas vykti ir iš lėto, žinoma. Ar žmonės Kaune laimingi? Sakyčiau, laimingų žmonių daugėja. Tai atsispindi ir jų veiksmuose bei žodžiuose.
Kaip sveika gyvensena ir rūpinimasis savo kūnu prie to prisideda?
Manau, kad labai! Laimingas žmogus pirmiausiai yra sveikas žmogus. Sveika mityba su sveikata labai tiesiogiai susijusi. Kai žmogus atranda, kad maistas gali būti vaistu, tuomet tikrai labai daug dalykų išsisprendžia. Yra gražus posakis, kuriame telpa daug prasmės: „Jei jūsų maistas netaps vaistu, tada vaistai taps jūsų maistu“. 
Jei reikėtų išrinkti laimingiausią kokteilį jūsų bare, kas tai būtų?
Laimingas tas, kuris skanus, tiesa? O kiekvienam skanūs vis kitokie dalykai. Sukurti tokį, kuris būtų skanus visiems, irgi įmanoma. Daug vaisių, žalumynai – to tikrai pakanka.
Gal tuomet vasarą, kai vaisių ir žalumynų per akis, kauniečiai laimingesni?
Šiluma ir saulė, kurios mums visuomet labai trūksta, aišku, duoda labai daug. Bet tai individualu. Vieni juk labai myli lietų, kitiems brangi žiema su visais savo malonumais. Kiekvienas metų laikas savaip mielas ir jaukus, turi savo spalvas.
Jei galėtumėte pasirinkti, kovo 20-ąją, Tarptautinę laimės dieną, ilsėtis ir lepintis, ar dirbti ir dalinti laimę kitiems, kaip pasielgtumėte?
Aišku, dirbti ir dalinti! Buvimas čia, bendravimas su žmonėmis, davimas to, ko jiems reikia, šypsena po pirmo gurkšnio ir išgirstas „wow“ yra labai smagu.
Koktelių baristos foto autorius: Martynas Plepys