Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus pradeda nerti bendrumo mezginį, įsijungdamas į tarptautinį projektą „Antkoldė Europai“. Tai –  tinklas bendrystei ir jaukiam buvimui kartu. Idėja didžiausiai Europos antklodei gimė Nyderlanduose ir apjungs apie 10 tūkstančių bendruomenių, įstaigų, organizacijų. Į antklodes bus sumegztos naujos pažintys, jaukūs pokalbiai, prisiminimai ir skirtingų vietų įspūdžiai. M. K. Čiurlionio muziejaus komanda kviečia net į 6 skirtingas vietas megzti…ir sužinoti daug naujų dalykų. Kiekvieną savaitę ketvirtadieniais keliausime vis į kitą muziejų, svetingai atveriantį duris:
Vasario 8 d. 16-19 val. M.K.Čiurlionio dailės muziejuje: parodoje-akcijoje-Instaliacijoje „LABDRARIAI.LT“;
Vasario 15 d. 12-15 val. J.Zikaro memorialiniame muziejuje žvelgdami pro langą į nuostabią Kauno panoramą;
Vasario 22 d. 16-19 val. A.Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje, kur apie tarpukario menininkų gyvenimo bei kūrybos įdomiausius momentus papasakos žymaus dailininko bei kutūros veikėjo namų dabartiniai šeimininkai.
Kovo 1 d. 16-19 val. M.Žilinsko dailės galerijoje susipažinsime su gyvybės medžio simbolika bei jo ženklų ieškosime Virginijaus Kašinsko kūryboje.
Kovo 8 d. 16-19 val. Kauno Paveikslų Galerijoje: bendruomenių platformoje „Didžioji pramonė. Mažosios istorijos;
Kovo 15 d. 16-19 val. M.K.Čiurlionio dailės muziejuje klausantis kompozitoriaus muzikos garsų bei aplankant paveikslų sales.
Laukia pilnas netikėtų ir įkvepiančių atradimų ne tik nėrimo, bet ir kultūrinių patirčių nuotykis, kurį galime sukurti kartu. Žada prisijungti dainininkai, muzikantai, kurie padės smagiai krutinti vąšelius. Ateikite ir tie, kurie nemokate nerti. Tikrai bus kas pamokys. Mūsų Čiurlioniška antklodė keliaus į parodą, o paskui tiems, kuriems labiausiai reikia šilumos.