VšĮ „Kaunas 2022“ pratęsia tarptautinį konkursą programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ logotipui ir vizualiniam identitetui sukurti. Atsižvelgiant į viešųjų pirkimų įstatyme reglamentuojamą projekto konkurso tvarką, konkurso taisyklės buvo papildytos naujais punktais:
1) Anonimiškumui garantuoti konkursinių pasiūlymų teikimo tvarka,
2) sumažintas prašomų pateikti logotipo sprendimų ir vizualizacijų sąrašas,
3) iki 2017 m. lapkričio 3 d. pratęsta konkursinių pasiūlymų pateikimo data,
4) į konkurso dokumentų priedus įtraukta nauja dalyvio sąžiningumo deklaracijos forma,
5) parengtas sutarties, pasirašomos su konkurso laimėtoju, projektas,
6) patikslinta konkursinių pasiūlymų vertinimo procedūra ir kriterijai, įtraukta konkursinių pasiūlymų vertinimo lentelė.
Siekiant išvengti perteklinių pasiūlymų teikimo procedūrų konkurso dalyviams, buvo atsisakyta 2-osios ir 3-iosios prizinių vietų bei neženkliai sumažinta pirmosios premijos suma (iki 9 900 Eur).
Konkursas truks iki lapkričio 3 d., o dalyvių pateiktus pasiūlymus vertins tarptautinė ekspertų komisija. Atrinktas pasiūlymas pakeis iki šiol konkursiniam programos etapui sukurtą laikinąjį logotipą ir tarnaus „Kauno – Europos kultūros sostinės“ programos sklaidai 2017-2023 m. laikotarpiu. Naujam vizualiniam identitetui keliami reikalavimai, o taip pat kita susijusi informacija išsamiai aprašoma kvietime ir konkurso sąlygose.
Konkursinių pasiūlymų idėjos turėtų atsispirti nuo „Kauno – Europos kultūros sostinės“ programos misijos ir vertybių, kurios pristatomos konkursinėje miesto paraiškoje (dokumentas lietuvių kalba, anglų kalba).
Norintys dalyvauti konkurse ir gauti išsamų informacinį sąlygų paketą (detalios konkurso sąlygos, dalyvio anketa, programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ aprašas) turi registruotis el. paštu: [email protected].
Atsiprašome konkurso dalyvių dėl įvykusių pakeitimų ir tikimės, kad taisyklių papildymai užtikrins skaidresnį konkurso procesą. Iškilus klausimams dėl konkurso taisyklių, prašome kreiptis el. p. [email protected].
Taip pat pranešame apie suformuotą tarptautinę konkurso žiuri komisiją