Loading įvykiai

« Visi įvykiai

  • Šis renginys jau pasibaigė.

100 Pirmų kartų

2018 liepos 7 @ 8:00 - 2018 liepos 15 @ 17:00

Viskam yra pirmas kartas, taip pat ir mums. Ir dar 99-iems pirmiems kartams vasaros viduryje, kurie laukia tavęs. Šimtas progų iškrauti telefoną, lupti idėjų stogo čerpes, įvaldyti šeštąįį pojūtį, sulankstyti galimybių ribas ir į kitą pusę išversti stereotipus.

KAS YRA 100 PIRMŲ KARTŲ?
Kas jie yra tau, sužinoti tikimės vasarą, jei rimčiau, tai yra tarptautinė stovykla, kurioje – visos galimybės pažindintis, megzti, kurti, nerti, kalbėtis, girdėti, pasakyti ir apskritai džiaugtis, kad atkurtai Lietuvai jau visas šimtas.

Kam viso to reikia? Greičiausiai tam, kad tik atviroje diskusijoje, žiūrint akis į akį, dalinantis kūrybiškumu ir jaučiantis atsakingu kuriama ateitis. O kas gi nenori prie jos prisiliesti? Taigi kviečiame kartu įkvėpti Kauną bei Kauno rajoną naujiems pokyčiams atrandant šimtą pirmų kartų – šimtą nuostabių galimybių.

RIMTI REIKALAI:
Kas? Tarptautinė vasaros stovykla 18-27 m. amžiausjaunimui (organizuoja KAUNAS 2022)
Kur? Kaunas ir Kauno rajonas
Kada? Liepos 7-15 d., 2018
Registruokis: http://kaunas2022.eu/en/camp/registration/
Registracijos startas: vasario 5 d., 2018

ATNAUJINTA INFORMACIJA!

Registracijos pabaiga: balandžio 2 d., 20 val. (EET)

Mes sulaukėme daugybės Jūsų, ankstyvųjų vyturių, anketų ir jau laukiame to momento, kuomet pamatysime jus visus čia, Kaune. Visi, kurie aplikavo, sulauks atsakymų apie #Stovyklą iki kovo 12 dienos, kaip ir žadėjome! Kadangi sulaukėme daugybės prašymų ir klausimų apie registracijos pabaigą ir dar turime kelias vietas vėlyvosioms pelėdoms, kurios dvejojo apie šią nustabiąją vasaros stovyklą, mes PRATĘSIAME REGISTRACIJĄ iki balandžio 2 dienos!

Atrinktąjį šimtuką informuosime: balandžio 9 d., 2018

PROGRAMA
Tuoj paskelbsime pilną stovyklos programą!

Jau tikrai žinome, kad vyks dirbtuvės, diskusijos, kultūrinė veikla, fiziniai užsiėmimai, veiklos atvirame ore ir vakarėliai.

Todėl kiekvieną dieną keliausime į įvairias Kauno regiono vietas, tyrinėsime, kalbėsime, ieškosime ir svarstysime, o vėliau kursime naujas istorijas.

Trumpai tariant, miegui laiko bus per mažai.

PIRMAS STARTAS! 
Būk pirmas ir registruokis: http://kaunas2022.eu/en/camp/

KAUNAS 2022 komanda informuos šimtą atrinktų dalyvių 2018 m. kovo 12 dieną

JEI TURI KLAUSIMŲ: camp@kaunas2022.eu

Detalės

Pradžia:
2018 liepos 7 @ 8:00
Pabaiga:
2018 liepos 15 @ 17:00