Rave Toloka II

Šią vasarą internete vienas po kito ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriuose didžėjus groja ne šokėjams, o karo nusiaubtuose pastatuose besitvarkantiems jaunuoliams. Tai vaizdai iš „Repair.together“ iniciatyvos vykdomų tvarkymosi darbų Ukrainos Černihivo regione. Šios iniciatyvos sujungtų naktinės kultūros entuziastų grupė jau sutvarkė per 80 pastatų Jahidnės, Lukašivkos ir Ivanivkos miesteliuose, o drauge su rėmėjais visiškai atstatė 13 namų, į kuriuos sugrįžo gyventi ukrainiečių šeimos. Prie savo naujausios tvarkymosi akcijos „Repair.together“ šį kartą nusprendė pakviesti prisidėti ir naktinio klubo Kaune „Lizdas“ lankytojus.

Šį kartą „Repair.together“ organizuoja dar didesnį reiva–talką, kurios metu tvarkys įspūdinguosius, tačiau visiškai sugriautus Ivanivkos kultūros namus. Dar prieš keletą mėnesių šie kultūros namai Ivanivkos miestelyje suburdavo artimiausių penkių gyvenviečių žmones, nuolat organizuodavo koncertus bei mokymus. Po karinės Rusijos agresijos iš šio pastato teliko fasadas griuvėsiai.

Tvarkymosi metu, ukrainiečiai planuoja surinkti ne tik 300 savanorių gyvai vietoje, tačiau ir pradėti rinkti lėšas iš bendraminčių savo tolimesniems darbams. Jų vizijoje – dar vienų kultūros namų bei net 5 privačių namų atstatymas Černihivo regione.

Rave Toloka II

Šiai misijai padėti įgyvendinti ir buvo pakviesti Kauno bei Berlyno naktinės kultūros atstovai. Šie miestai susijungs į bendrą teletiltą su talka Ivanivkoje, transliuos vieni kitiems didžėjų pasirodymus, rinks lėšas ir savanorius.

Per tris miestus nusidriekiantis labdaringas lėšų rinkimo vakarėlis Kaune gyvai įvyks „Ąžuolyno“ parke, kur kiekvienas atėjęs galės ne tik pasimėgauti šokių muzika, bet ir patogiai paaukoti tiesiogiai „Repair.together“ iniciatyvai. Dalį renginio bus šokama ne tik pagal tiesioginę transliaciją iš darbų akcijos vietos – Ivanivkos, bet ir gyvai grojantį DJ pasirodymą.

Dieninis labdaringas vakarėlis įvyks jau rugsėjo 3 dieną, 14-22 valandą, o patekimas į jį – nemokamas ir neribotas. Tačiau iš kiekvieno atėjusio pasimėgauti muzika, bus tikimasi pagal išgales prisidėti prie tvarkymo darbų ir paaukoti pinigų.

Rave Toloka