Kultūros partnerysčių kuratoriaus tikslas – užtikrinti sklandų kultūros partnerysčių projektų įgyvendinimą, administracinių procesų skaidrumą, sklandų jungtinės veiklos sutarties vykdymą su partneriais bei Kaunas 2022 komandos ir partnerių bendradarbiavimą komunikaciniais klausimais.
Kultūros partnerysčių kuratorius bendradarbiauja su visais Kaunas 2022 komandos skyriais (Administracijos, Komunikacijos ir rinkodaros bei Meninės programos) ieškant efektyvių probleminių situacijų sprendimo bei užtikrinant sklandžią partnerysčių projektų integraciją į 2022 metų programos tinklelį. Kultūros partnerysčių kuratorius yra tiesiogiai pavaldus Kaunas 2022 Programos vadovei.
Šiuo metu „Kauno – Europos kultūros sostinės 2022“ programoje dalyvauja 64 kultūros partnerių-organizacijų. Vyksta antrasis kvietimas partnerystėms, po kurio, tikėtina, prisijungs dar apie 20 kultūros organizacijų, bendrai įgyvendinsiančių virš 120 projektų Kaune, Kauno rajone ir užsienyje.
Partnerysčių kuratoriaus funkcijos:
- nuosekliai komunikuoti ir informuoti „Kauno – Europos kultūros sostinės 2022“ programos partnerius apie programos pasirengimo ir įgyvendinimo procesus, terminus ir sąlygas;
- konsultuoti programos partnerių atstovus komunikacijos ir administravimo klausimais, sprendžiant su projektų įgyvendinimu kylančius klausimus ir iššūkius;
- prižiūrėti kultūros partnerysčių administravimo procesus (atsakomybė už sklandų sutarčių vykdymą, vidinių komandos darbo su partneriais procesų inicijavimas ir užtikrinimas, efektyvus kylančių klausimų susijusių su sutarties vykdymu sprendimas);
- kaupti ir sisteminti partnerių projektų rezultatų duomenis (kartu su poskyrio koordinatoriumi ir partneriu Kauno menininkų namais);
- rengti ir teikti įstaigos Administracijai mėnesio, ketvirčio, metinius planus ir ataskaitas;
- inicijuoti ir įgyvendinti partnerių vadovų ir kitų specialistų, tiesiogiai prisidedančių prie Europos kultūros sostinės programos, susitikimus, diskusijas, mokymus.
Darbuotojo kvalifikacija:
- Aukštasis humanitarinių arba socialinių mokslų srities išsilavinimas;
- ne mažesnė nei 3 metų patirtis kultūros vadybos srityje;
- puikios lietuvių kalbos žinios;
- geros anglų kalbos žinios;
- puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Lietuvos ir Europos sąjungos kultūros politikos prioritetų išmanymas;
- Lietuvos viešųjų pirkimų įstatymo žinojimas;
- patirtis inicijuojant, organizuojant viešuosius pirkimus – privalumas;
- viešojo administravimo patirtis – privalumas;
- fasilitavimo patirtis ar įgūdžiai dirbant su grupėmis (mokymų vedimas, derybiniai gebėjimai);
- Kauno ir Kauno rajono kultūros sektoriaus išmanymas instituciniu požiūriu – privalumas.
Pageidautinos asmeninės savybės:
- komunikabilumas, pareigingumas, pozityvumas, puikūs darbo komandoje įgūdžiai, reprezentaciniai ir viešojo komunikavimo įgūdžiai, stiprūs organizaciniai gebėjimai, gebėjimas tarpininkaujant rasti efektyviausius sprendimus bendradarbiavimui.
Atlyginimas
Nuo 1000 Eur į rankas.
Kandidatas turi būti išsamiai susipažinęs su įstaigos „Kaunas 2022“ ir jos partnerių vykdomomis veiklomis bei Kauno paraiška Europos kultūros sostinės titului gauti, kuri yra pagrindinis strateginis ir vertybinis įstaigos dokumentas.
Informacija apie „Kaunas 2022” programą: www.kaunas2022.eu
Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką iki 2020 m. spalio 26 d. siųskite el. paštu: [email protected]
Telefonas pasiteiravimui: +370 678 62838, Ana Kočegarova, „Kaunas 2022“ programos vadovė