„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kartu su Kauno miesto savivaldybe bei kultūros organizacijomis ir bendruomenėmis, kviečia, minint Baltijos kelio 31-ąsias metines, „Laisvės kelio“ iniciatyvą gyvąja grandine pratęsti Kaune.

Kultūros misija neapsiriboja vien menine raiška – tai jėga, ne kartą žmones įkvėpusi laisvės ir pamatinių vertybių siekiui. Todėl, neturinčius galimybės nuvykti į sostinę Kauno miesto ir rajono gyventojus, „Kaunas 2022“ kviečia istorinę Baltijos kelio dieną – rugpjūčio 23-iąją, 19 val. ateiti į pačią Kauno širdį – Laisvės alėją. Gyvąja grandine susijungę nuo Soboro iki pat Rotušės, paminėsime Baltijos kelią ir išreikšime palaikymą Europos vertybėms, kartu švęsime pilietiškumą, kaip bendruomenę vienijančią jėgą.
„Laisvės kelio“ grandinę sudarys devyni sektoriai, apimantys visą Laivės alėją ir senamiestį nuo Soboro iki Rotušės. Norinčius dalyvauti šioje iniciatyvoje prašome registruotis čia. Sektoriui užsipildžius, registracijoje jo nebesimatys.
„Laisvės kelias“ Kaune bus organizuojamas, laikantis visų saugumo reikalavimų: dalyvius primygtinai raginame dėvėti kaukes, laikytis saugaus ištiestų rankų atstumo, su savimi turėti dezinfekcinio skysčio.