Tarptautinę Laimės dieną „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ketino švęsti kartu su partneriais organizuodami 150 renginių visame mieste ir rajone, tačiau jie buvo atidėti. Vietoje planuotos programos siūlome alternatyvą – Laimės dieną kultūra pati atkeliaus į jūsų namus su žinomų kultūros atstovų rekomendacijomis, kaip likti su kultūra, kai esame priversti tiek daug laiko praleisti namie.
Laimės dienos proga, kovo 20 d., pristatome naują turiningą projektą „Kultūra į namus“: sekite „Kaunas 2022“ Facebook ir Instagram paskyras arba skaitykite naujienų portalą 15min.lt ir sužinokite geriausias „Kino pavasario“ filmų rekomendacijas, sveikatingumo motyvatorės Vlados Musvydaitės patarimus, kaip būnant namuose judėti toliau ir rinkti žingsnius, kokį virtualų projektą sukūrė ir pristato MO muziejus. Geriausių tinklalaidžių rekomendacijos, įvairių progų muzika su nostalgijos gaida iš Pakartot.ltKauno bienalės archyvas, gausybė audiotekos ir virtualios bibliotekos gėrybių, sportas bei judesys namuose, „Kaunas 2022“ ambasadorių rekomendacijos – tai šios ir dar daugiau temų, kurias sudėjome į „Kultūrą namuose“.
Kultūros rekomendacijomis kartu su įvairių organizacijų bei kitų iniciatyvų atstovais dalinsimės viso karantino metu – žiūrėkite, klausykite, skaitykite, sužinokite, atraskite ir išlikite sveiki su kultūra.