Kovo 20 d. kviečiame prisijungti ir kartu švęsti jau trečią kartą sugrįžtančią Tarptautinę Laimės dieną.
Šiemetinė Laimės diena ragina geriau ir tvariau sugyventi su mus supančia aplinka, atsakingiau vartoti ir dalinasi įkvepiančiais pavyzdžiais, apie taip, kaip sumažinti kenksmingą pėdsaką Žemėje.

„Kviečiame į Laimės dienos šventę įsitraukti visus, pasitelkiant vaizduotę ir mažais žingsneliais kuriant tvaresnę aplinką – gal Laimės dieną galiu paminėti atvykdamas į darbą dviračiu ar su draugais surengdamas drabužių ar augalų mainytuvių vakarėlį, galbūt atsinešęs pietus į biurą ir pakvietęs tą padaryti ir kolegas, gal inicijuodamas rūšiavimo pradžią savo darbovietėje, o gal nieko nepirkdamas? Kiekviena mokykla, darželis, biblioteka, muziejus, kavinė, didelė ir maža verslo bendrovė, kaimynų bendrijos, laiptinių gyventojai – visi yra laukiami tvariai minėti Laimės dieną“, – sako Laimės dienos organizatorė Irutė Tumaitė.
Štai keletas idėjų jūsų Laimės dienos šventei:

  • Savo biure suorganizuokite atvirą mainytuvių vakarėlį: nepatikėsite, kiek daug jūsų kasdienybės detalių galėtų dar ilgai tęsti savo gyvavimą ir rasti vietą kitur. Todėl mainykitės drabužiais, augalais, namų apyvokos daiktais.
  • Surenkite atvirą paskaitą apie išteklių taupymą. Renginio metu nenaudokite vienkartinių daiktų – plastikinių butelių, indų, stalo įrankių.
  • Suorganizuokite į darbą atvykimą dviračiais arba pėsčiomis – tai nieko nekainuoja, o duoda labai daug: šypsenos, energijos, bendruomeniškumo jausmo ir įkvėpimo darbui.
  • Į Kaunas 2022 biurą (Laisvės al. 36) atneškite turimus sudužusius keramikos ir porceliano indus, suvenyrus ir pan.
  • Pietaukite biure: susitarkite Laimės dienos proga savo pietus atsinešti iš namų ir pavalgyti su kolegomis. Laimėsite du dalykus – mažiau vartosite ir sustiprinsite bendradarbių ryšį.
  • Pradėkite rūšiuoti ir palaikykite rūšiavimo kultūrą.

Savo Laimės dienos sumanymus įmones ir organizacijas kviečiame registruoti čia: tiny.cc/LaimesDiena ir kovo 20 d. sukurti žalesnį Kauną ir Kauno rajoną.
Registracija vyks iki vasario 28 d.
Laimės diena pradėta minėti 2013 m., kai Jungtinių tautų organizacija, siekdama stiprinti vieną svarbiausių emocijų žmogaus gyvenime – laimę, inicijavo šios dienos minėjimą.
Daugiau inormacijos:
Irutė Tumaitė, el. p. [email protected]