„Nebetilpome ankstesniame biure, jau matome, kad netilpsime ir į būsimą Laisvės alėjoje“, – juokiasi sparčiai auganti projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda. Iki balandžio dirbęs Kauno kultūros centre „Tautos namai“, kolektyvas jau darbuojasi naujojoje bendradarbystės erdvėje „Happspace“.
Jau trečioji „Happspace“ erdvė ką tik atidaryta naujajame verslo centre „Arka“, esančiame Karaliaus Mindaugo prospekte. Už tai, kad buvo pakviesti įsikurti drauge su startuoliais, dizaineriais, programuotojais ir kitais iniciatyviais bei kūrybingais Kauno gyventojais, „Kaunas 2022“ komanda yra labai dėkinga savo partneriams „Happspace“.
„Labai džiaugiamės užsimezgusia partneryste su Happspace komanda. Būdami čia, įsiliejame į naują įvairių profesionalų ir kūrėjų lauką, plečiame savo kūrybinio sektoriaus kontaktų ir bendradarbių tinklą. Manau, kad tokių erdvių Kaune kaip „Happspace“, „Talent Garden“ artėjant sostinės metams, turi daugėti, nes tai realiai prisideda prie kūrybinių industrijų sektoriaus aktyvinimo ir kūrybinių verslų stiprinimo.Tikimės daug naujų vaisingų pažinčių ir įdomių bendradarbysčių!“, teigia „Kaunas 2022“ tarptautinių ryšių ir programų vadovė Ana Čižauskienė
Jau netrukus bus įrengtas ir pagrindinis „Kaunas 2022“ biuras Laisvės al. 36, kurio interjero konkursą laimėjo architektai Kęstas Vaikšnoras, Karolis Platakis ir Linas Tuleikis, pasiūlę koncepciją pavadinimu „Kontaktas“. Šis biuras taps centrine ir visiems atvira „Kaunas 2022“ erdve, atvira visiems, norintiems susipažinti, sužinoti, paklausti, pasiūlyti ir kitaip prisidėti prie projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“. Dalis jo komandos ir toliau darbuosis „Happspace“.
 
Nuotraukos: A. Kačerauskas,  R. Tenys