Balandžio 20 d. Kauno Menininkų namuose vyko atviras susitikimas su „Kaunas 2022“ ambasadoriais, partneriais ir Kauno bei Kauno rajono kultūros bendruomene. Susitikimo metu buvo pristatyti „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos etapai ir veikimo modelis.
„Kauno miesto ir rajono paraiška parengta atvirumo ir įtraukties principais. Tai visų kūrybinių organizacijų tarpusavio ir tarptautinio bendradarbiavimo galimybė. „Šiuolaikinė sostinė“ – taip vadinasi 2022-ųjų metų programa. Tai draugiška vieta visų tautybių ir įvairiausių bendruomenių iniciatyvoms ir raiškai. Ir, svarbiausia, tai pokytis, pasieksiantis miestiečius ten, kur jie gyvena. Kiekvienas kiemas gali tapti ir taps galerija, saugia ir draugiška erdve bei kūrybine laboratorija“, – teigia „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos vadovė Virginija Vitkienė.
Šiuo metu jau yra įkurta viešoji įstaiga „Kaunas 2022“, ruošiamasi suformuoti tarybą, kuri planuos parengiamuosius „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ veiksmus. Taip pat kartu su programos partneriais, ambasadoriais ir visa kūrybine komanda bus pradedama ruoštis programos įgyvendinimui 2017 – 2022 metais.