Kaunas – mano gimtasis miestas. Augau menininkų šeimoje, tad jį visuomet mačiau pilną kultūros, nuostabių kuriančių ir kūrėjus jungiančių žmonių. Nuo Europoje garsių šokio, muzikos, tekstilės, teatro festivalių iki nostalgiškos žavinčių UNESCO pastatų alėjos, nuo gyvo paveldo iki modernių virsmų. Tikiu, kad Kaunas, į pasaulį paleidęs daug garsių asmenybių, juos ir vėl sujungs kaip Europos kultūros sostinė 2022.“ – Kotryna Stankutė-Jaščemskienė
Kotryna Stankutė-Jaščemskienė yra tinklo „Global Lithuanian Leaders“ vadovė, kuris visame pasaulyje vienija tarptautinius įvairių sričių save su Lietuva siejančius profesionalus, mokslininkus, kūrėjus. K. Stankutė-Jaščemskienė GLL veikloje labiausiai vertina tai, kad gali padėti susitikti globaliems lietuviams, kurie nori savo patirtimi ir žiniomis prisidėti prie Lietuvos augimo.
Prieš grįždama į Lietuvą Kotryna tris metus praleido Azijoje, kur dirbo viešųjų ryšių koordinatore Azijos-Europos fonde Singapūre ir rinkodaros koordinatore tarptautiniame Limkokwing University of Creative Technologies universitete, Malaizijoje.
Kotryna turi daugau nei 10 metų patirtį patirtį vystant ir koordinuojant tarptautinius projektus, komunikacijos kampanijas, kuriant bendruomenes.