„Interreg Europe“ projektas „STAR Cities“ kviečia visus į nuotolinę konferenciją-webinarą, kuris vyks 2021 m. balandžio 20-21 dienomis, 9:00-12:00 val. (CET). Konferencijos tema – tvaraus turizmo atraktyvumas miestuose prie upių.

„Interreg Europe“ programos tikslas – padėti Europos regionams rengti ir vykdyti regioninę politiką. Šio tikslo įgyvendinimas įgalina sėkmingiau keistis patirtimi, žiniomis ir gera praktika tarp skirtingų Europos regionų partnerių ir suinteresuotųjų šalių. „Interreg Europe“ vykdo projektą „STAR Cities“, kuriuo siekiama plėtoti upių turizmą penkiose Europos miestuose ir jų regionuose: Bukarešte (Rumunijoje), Hamburge (Vokietija), Kaune ir Kauno rajone (Lietuva), Romoje (Italija) ir Paryžiuje – Val-de-Marne (Prancūzija), pagerinti jų patrauklumą per gamtos ir kultūros paveldo pažinimo didinimą bei tvaraus turizmo plėtrą.

Jei norite išgirsti, kas sužavėjo žiuri ir paskatino Liublianai skirti „2016 m. Europos žaliosios sostinės“ titulą, kokių veiksmų ir priemonių buvo imtasi Val-de-Marne (FR), Hamburge (DE), Romoje (IT) ar Kaune (LT), nedvejodami prisijunkite prie organizuojamos konferencijos.

Registruotis galite paspaudę ant šios nuorodos.

Plačiau apie projektą galite pasiskaityti šioje nuorodoje.