Domiesi kultūra ir menu? O gal tiesiog tuo gyveni? Dirbai ar dirbi kultūros sektoriuje? O gal tiesiog akylai seki Kauno kultūros įvykius? Nori prisidėti prie kultūrinių ateities iniciatyvų Kaune savo įgūdžiais? Tuomet dalinkis informacija apie save ir tapk „Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų sąrašo 2022“ dalimi.

„Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų sąrašas 2022“ – tai unikalus leidinys, kuriame kultūros srities darbuotojai ir visi kiti kultūrai neabejingi žmonės galės rasti vieni kitus. 2022 m. pasirodysiančiame sąraše bus menininkų, kuratorių, muziejininkų bei tiesiog žmonių išreiškusių norą nuolat prisidėti prie kultūrinių iniciatyvų kontaktai. O taip pat lyderiaujančios įmonės, neabejingos menui ir kultūrai.

Visi kultūros lauko atstovai ir žmonės niekada nedirbę kultūros srityje, tačiau ja besidomintys ir norintys tapti jos dalimi, kviečiami dalintis informacija apie savo gebėjimus, kurie gali praversti įgyvendinant įvairias kultūrines iniciatyvas, ir savo kontaktais užpildant projekto dalyvio anketą.

Dalyvio anketa: forms.gle

Kauno miesto ir rajono kultūros abonentų sąrašas 2022 from KaunasPhotography Gallery on Vimeo.

 

Išleidimo data: 2022 m.
Idėjos autorius: Donatas Stankevičius
Leidėjas: Kauno fotografijos galerija

Projektas yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.