Trečius metus iš eilės Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 Bendruomenių programa Fluxus Labas! džiaugiasi galėdama pakviesti į „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymus“.

Mokymai skirti bendruomenių entuziastams, norintiems vykdyti kultūrinius/kūrybinius projektus bei pradėti ar plėsti kūrybinį/kultūrinį bendruomenės verslą (vieną iš socialinio verslo rūšių). Tikime, jog bendruomenėje pradėtas kūrybinis/kultūrinis verslas (apjungiantis bendruomenės narius) padėtų kūrybiškai spręsti kylančius iššūkius, atrasti verslius sprendimus, kurių dėka bendruomenė toliau galėtų ne tik gyvuoti, bet ir plėtoti savo kultūrines ir kūrybines veiklas.

Ši mokymų programa siekia ne tik ugdyti bendruomenės įgūdžius (kurie jau egzistuoja pačiose bendruomenėse) verslumo ir sėkmingos veiklos vystymo srityse, bet ir gerinti tarpusavio bendruomenių ryšius siekiant sukurti tvarius bendruomeninius projektus.

Seminarų metu bus pristatomos skirtingos temos, padėsiančios Jums įgyvendinti kultūrinius ir kūrybinius projektus bei įkurti bendruomenės verslą. Seminarų temos:

  • Jūsų vizijos, misijos ir vertybių išgryninimas;
  • Finansavimas ir parama – kur to ieškoti;
  • Bendruomenės projektų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Daromo poveikio įvertinimas;
  • Lyderystės ir komunikacijos plėtra.

Tai nėra tipinė mokymų programa – vietoj teorinių paskaitų ši programa remiasi „mokymosi per praktiką“ principu bei „ne trūkumų“ požiūriu, kuris padeda orientuotis į bendruomenėse esančius įgūdžius bei tikslingą jų panaudojimą. Svarbiausia, jog visoms mokymuose dalyvaujančioms bendruomenėms bus skiriamos individualios konsultacijos, kurių metu bus gilinamasi į jiems aktualias problemas – nagrinėjamos naujos temos, ruošiamos finansavimo paraiškos bei koncentruojamasi į individualią bendruomenės verslo idėją ir jos tobulinimą. Pasibaigus mokymų programai kiekviena bendruomenė bus pasiruošusi savo bendruomenės verslo planą, ties kuriuo dirbs kiekvieno seminaro metu bei galės panaudoti ateityje ruošiant finansavimo paraiškas ir įgyvendinant naujas verslo idėjas.

Mokymai – nemokami.
Juos ves lektoriai Phil Tulba ir Indrė Engelkytė.
Mokymai vyks ANGLŲ KALBA.
Iš viso vyks 6 užsiėmimai nuotoliniu būdu nuo 2021 m. balandžio iki liepos mėnesio (seminarai kas dvi savaites).

Jeigu norite daugiau sužinoti apie mokymų programą, čia rasite mokymų lektorių parengtą informacinį seminarą.

Jeigu turite klausimų, rašykite: greta@kaunas2022.eu

REGISTRUOKITĖS ČIA iki 2021 m. balandžio 16 d. 22:00 val.