Susidarius pilnoms grupėms dalyvių registracija sustabdyta.

Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 kviečia Kauno miesto ir Kauno rajono mokytojus priimti iššūkį – dalyvauti „Kūrybingumo ambasadorių“ nuotoliniame kurse, pamankštinti ir pastiprinti savo kūrybingumo raumenis! Baigę kursą mokėsite kūrybingą mąstymą pritaikyti dirbant su mokiniais!

Dalyvauti kviečiami visų disciplinų Kauno miesto ir Kauno rajono mokytojai, tačiau ypatingai suklusti kviečiame humanitarinių ir socialinių mokslų mokytojus – specialus programos dėmėsys bus skiriamas kultūrinio pokyčio bendrakūrystei su mokiniais!

Gilinsitės į kurso metodinę medžiagą. Išklausysite keturių Tomo ir Kristupo paskaitų ir praktinių užduočių kursą apie kūrybinio mąstymo technikas ir jų taikymą edukacijoje. Apsikeisite geriausiomis kūrybingumo patirtimis su kolegomis iš kitų Kauno miesto ir rajono mokyklų. Nersite į interaktyvias sesijas su diskusijomis ir patarimais.

Jei lankysite visą kursą, išmėginsite kūrybingas pamokas su savo mokiniais ir pasidalinsite žiniomis su kolegomis – pelnytai galėsite vadintis „Kūrybingumo ambasadoriais“. Kviečiame į nuotolinį kūrybingumo kursą registruotis iki kovo 22 d. (užsiregistravusiems išsiųsime informaciją apie prisijungimą prie kurso). Paskubėkite – vietų skaičius ribotas!

Kūrybingumo keliais ir takeliais mokymų dalyvius ves „Kūrybingumo mokyklos“ įkūrėjai komunikacijos specialistas Tomas Ramanauskas ir Vilniaus Universiteto Filosofijos instituto profesorius Kristupas Sabolius.

Paskaitų grafikas:

I paskaita. Kovo 30 d. 16 val. (2, 5 akad. val.)

II paskaita. Balandžio 19 d. 16 val. (2 akad. val.)

III paskaita. Gegužės 10 d. 16 val. (2 akad. val.)

IV paskaita. Gegužės 24 d. 16 val. (2 akad. val.)

Kūrybingumo ambasadoriai įsipareigoja:

-lankyti visą kursą;
-išmėginti kūrybingas pamokas su savo ugdomais mokiniais;
-pasidalinti žiniomis su savo kolegomis.

Kilus klausimams rašykite el. paštu: labas@kumokykla.lt