Istorijų festivalis: kvietimas bendruomenėms

Norite papasakoti savo kiemo, gatvės ar namo istoriją? Galbūt nekantraujate pasidalinti savo šeimos istorija su kaimynais, draugais ir kitais kauniečiais? O gal tiesiog – pakviesti kaimynus kartu prie arbatos puodelio pavartyti šeimos albumus?

Kviečiame jus – Kauno ir Kauno rajono bendruomenes – dalyvauti „Kaunas 2022“ organizuojamame Istorijų festivalyje ir savo istorijomis dalintis su kitais – kaimynais, draugais, kitomis bendruomenėmis.

Istorijų festivalis vyks 2019 m. rudenį ir truks visą savaitę – nuo spalio 17 iki 24 d. Tai draugiškas ir atviras renginys, kuris kvies prisijungti visus, besidominčius miesto ar rajono miestelių atmintimi, istorijomis, gandais, legendomis ir prisiminimais.

Festivalis kvies IŠPASAKOTI savo vietas, kuriose gyvename, dirbame, kuriame, lankomės. Kviesime atsigręžti į erdves, kurias mylime, kurias pamiršome, kurių galbūt bijome, bet norime prisijaukinti. Raginsime prisiminti visas su jomis susijusias istorijas, išgirstas iš kaimynų, bendradarbių, draugų, tėvų ar senelių. O svarbiausia – kviesime išpasakoti tas istorijas kitiems.

Jūsų istorijų laukiame iki 2019 m. balandžio 28 d. el. paštu: justina@kaunas2022.eu.

Rašydami mums laišką, prašome, atsakykite į šiuos klausimus:

  1. Kokią istoriją norite papasakoti, kokia forma ir kokioje vietoje ją pasakosite?
  2. Kokiai bendruomenei ji bus skirta? Ką norėtumėte pakviesti į renginį?