Projektas „PUOTA“ kviečia visus išbandyti savo sugebėjimus iliustruoti PUOTOS projektui patikėtus autorinius poezijos kūrinius.

„PUOTA“ – tai jaunimo iniciatyva, kurios tikslas yra aktualizuoti poeziją, ieškoti naujų kūrybos ir pateikties formų. Praeitais metais festivalio formatu Kaune vykęs projektas kvietė kūrėjus siųsti savo poeziją, atrinktus ir įrašytus eilėraščius buvo galima išgirsti Kauno viešajame transporte bei traukiniuose Kaunas-Vilnius. Šiais metais projektas keitė savo formą – įvairių Kauno kūrėjų poeziją galima buvo išgirsti netikėtose miesto erdvėse.

Šių metų pabaigoje dienos šviesą pasieks riboto leidimo PUOTOS kultūrinis leidinys, kurio svarbiausias akcentas – jungtis tarp rašytinio žodžio ir iliustracijos.

Šiame kvietime iliustruoti laukiami visi: profesionalai ir naujokai vaizdų kūrimo srityje. Organizatoriai suteikia laisvę iliustracijos atlikimui – piešinys gali būti atliktas tiek skaitmeniniu būdu, tiek nupieštas ranka ir atsiųstas nuskenuota jo kopija, pdf formatu.

Registracija atvira iki spalio 16 d. Užsiregistruoti galite čia.