2020 metų gruodį „TechInnovation Conference“ metu „DesignSingapore Council“ ir „Innovation Partner for Impact“ (IPI) Singapūre pristatė „Design Think-Tank“ platformą, skirtą spręsti įmonių problemas pasitelkiant dizaino specialistų konsultacijas. IPI pastebi, kad dizaino sprendimai dažnai atlieka svarbų vaidmenį sprendžiant bet kokią įmonės problemą.

Keturios bendrovės – „Danone“, „Johnson & Johnson“, „Procter & Gamble“ ir „The Coca-Cola Company“ – pristatė savo iššūkius, apimančius tokias temas kaip tvarumas, sveikatos prevencijos priemonės ir naujų klientų pasiekimas. Su įmonių iššūkiais galite susipažinti čia.

Pasiūlymų teikimas

Dalyviai privalo užsiregistruoti ir pateikti pasiūlymus oficialioje iššūkio svetainėje. Pasiūlymai priimami iki 2021 m. vasario 28 d. 

Nors nėra numatyto konkretaus paraiškos formato, iššūkio rėmėjai pageidautų, kad pasiūlyme būtų pateikta ši informacija:

1.Pagrindinė dalis: 3–5 puslapių aprašas, pristatantis jūsų požiūrį į iššūkį:

  • Pagrindinė informacija ir santrauka.
  • Metodai / proceso aprašymas.
  • Siūlomos pagrindinės naujovės.
  • Galimi iššūkiai ir būdai, kaip juos įveikti.
  • Įgyvendinimas / numatomas darbų atlikimo tvarkaraštis.
  • Numatomos finansinės išlaidos.

2. Darbų portfolio – darbų pavyzdžiai, išryškinantys jūsų kompetencijas.

3. Korporacinis profilis – dizainerio galimybės, kanalai ir partnerystė (-ės), kurią (-ias) galite panaudoti.

4. Komandos aprašymas – pagrindinė informacija apie projekto vadovą ir komandos narius, jų įgūdžius.

Pasiūlymai turi būti tikslūs ir išsamūs, juose turi būti pateikta visa reikalinga informacija. Neužbaigti ar terminui pasibaigus atsiųsti pasiūlymai nebus vertinami.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite šiame tinklapyje.

Pastaba: atkreipkite dėmesį, kad šis iššūkis nėra nemokamos dizaino konsultacijos. Dizaineriai kviečiami pasidalinti įžvalgomis ir projekto, skirto konkrečiam dizaino iššūkiui, aprašu. Jei įmonės, pateikusios iššūkius, įžvelgs potencialą bendradarbiauti, jos susisieks su dizaineriu aptarti, kaip jie galėtų dirbti kartu ir įforminti partnerystę.

Nuotr. Kris Lucas