Antrasis Kultūros solidarumo fondo etapas

Europos kultūros fondas kviečia dalyvauti antrajame Europos kultūros solidarumo fondo etape – pandeminės krizės metu pradėtas fondas ir toliau palaiko kūrybiškas kultūrines iniciatyvas, stiprinančias solidarumą ir mažinančias pandemijos padarinius Europos bendruomenėse.

Šis etapas taip pat siekia suvienyti Europą ir jos bendruomenes solidarizuojantis ir palaikant su platesnės Europos idėja bendrystę tarp skirtingų tautų ir šalių kuriančius lokalių kultūrų veikėjus. Fondas ypač laukia idėjų, kurios siūlo į ateitį orientuotus reakcijos į krizę sprendimus ir plečiasi iš lokalių į tarpkultūrines, visa Europą solidarizuojančias.

Fondas atviras individualių kūrėjų, grupių, bendruomenių bei organizacijų iš įvairių sektorių trumpalaikėms ir ilgalaikėms veikloms, kurios:
– Saugo ir plečia Europos solidarumo kultūrą kaip Europos – visiems atviros erdvės išsaugojimo pagrindą;
– Mato kultūrinių patirčių kūrimą ir žmonių tarpusavio bendravimą Europoje įmanomą po nacionalinės krizės bei socialinio atsiribojimo laikotarpio;
– Įsivaizduoja, pasakoja istorijas bei ruošia pagrindą kultūriniam vieningos Europos atgimimui per ir po krizės.

Fondas siūlo trijų tipų dotacijas:
– Mažas: iki 12.500 €
– Vidutines: 12.500 – 25.000 €
– Dideles: 25.000 – 40.000 €

Kultūros solidarumo fondas šįmet skelbs įvairius atviro kvietimo etapus, finansavimas bus tolygiai paskirstytas visuose šiuose etapuose. Antrasis etapas yra atviras nuo birželio 22 d. iki liepos 14 d. 13 val (CEST).

Kviečiame dalyvauti užpildant virtualią formą čia.

Daugiau informacijos bei kriterijus galite rasti čia.