Videomeno projektas apie Kauno modernizmą: tapk kūrėju!

Kaunas 2022 programa „Modernizmas ateičiai“ šiais metais drauge su Kauno miesto bendruomene ir menininke Aideen Barry (Airija) pradeda kurti videomeno projektą apie Kauno modernizmą, kurį visai Europai pristatysime 2022-aisiais!

Kviečiame prie jo prisijungti visus, tiek pradedančiuosius ar mėgėjus, tiek profesionalius teksto ir vaizdo meistrus.

UŽDUOTIS. Video meno kūriniui renkame trumpas istorijas apie Kauno miestą ir modernistinę architektūrą, kurios būtų pateiktos kaip tekstas, nuotraukų serija, animacija ar video pasakojimas.

Projekto istorijos turi būti kuriamos įtraukiant Kauno modernistinį paveldą ir šiuos raktažodžius: vizualinė fikcija, pasauliai pasauliuose, paslėptas, pamestas, rastas, miražas, sapnas, skylės, portalai, laivai, išnykęs, poema, vaiduokliai, apsėdimas, besivaidenantis, tirpsmas, farsas, apsiversti, nuvirsti, karantinas, architektūra, atsarginis išėjimas, prasukti į priekį, prasukti atgal, pauzė, upė, krytis, vidinė erdvė, vidinis pasaulis, liukas, sala, liūdesys, siaubas.

Laukiame istorijų lietuvių ir anglų kalbomis iki birželio 13 d.

Prisijungti kviečiami ir pavieniai kūrėjai, ir mokytojų, būrelių vedėjų, dėstytojų kuruojami moksleiviai bei studentai.

Registracijos forma kūrėjams bei detalesnė informacija: https://forms.gle/Bgvs3A4ZpfZKokff8

Menininkės Aideen Barry parengtas užduotis moksleiviams ir studentams (anglų kalba) rasite čia: https://tinyurl.com/y7hyo6fn