Ramučių kultūros centras, festivalis „Gatvės rokas“ ir „Kaunas 2022“ skelbia atvirą kvietimą Karmėlavos seniūnijos gyventojams dalyvauti alternatyvių ir / ar netradicinių asmenybių fotosesijoje. Ieškomi įvairių (sub)kultūrinių grupių atstovai ir ryškios individualybės naujai, tarptautinei menininko ir foto teoretiko Tomo Pabedinsko fotografijų parodai „subKULTŪRA“. Po atviru dangumi ir skirtingose vietose rodoma paroda siekia ne propaguoti konkrečių (sub)kultūrinių grupių pasaulėžiūros ar gyvensenos, ne naiviai siekti tobulos tolerancijos, o atskleisti mūsų visuomenės įvairovę, bendras vertybes ir tai, kas mums visiems yra svarbu ir tikra.

Informacija apie galimus fotosesijos ir parodos dalyvius renkama iki gegužės 1 d. Siūlykite kitus ir pasisiūlykite patys. Nebus ribojamas nei amžius, nei lytis, atranka vyks ne pagal profesiją ar statusą visuomenėje. Laukiami visi, kurie priklauso subkultūroms ir gyvena pagal alternatyviąją pasaulėžiūrą.

Atrinktų dalyvių fotosesija vyks Kaune, VDU Menų fakultete 2020 m. gegužės mėnesį. Paroda Karmėlavos seniūnijoje bus atidaryta festivalio „Gatvės roko“ metu, birželio 26 d. 

Siųskite savo ar rekomenduojamų asmenų trumpą aprašymą [kodėl siūlote, kodėl norite dalyvauti] ir kontaktinius duomenis [el.pašto adresas, telefono numeris] adresu ramuciuinfo@gmail.com
Telefonas pasiteiravimui: (8 37) 43 20 35

Nuotr. Krisztina Papp