Ar Jums rūpi ir įkvepia kūryba, kultūros sektoriai bei Jūsų bendruomenė? Galbūt vykdote mažus projektus savo bendruomenėse, vadovaujate bendruomenės ar kultūros centrui, o gal esate antrepreneris ar bendruomenės aktyvistas? Jei taip, tai ši programa skirta būtent Jums!

Kviečiame registruotis į 2019 m. spalio 30 dieną prasidėsiančius „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo bei plėtros mokymus“.

Šios programos ilgalaikis tikslas – turėti bent 2 įkurtus bendruomenės verslus, kurie veiktų kultūros / kūrybiniame sektoriuje; plėtoti bendruomenėse jau egzistuojančius įgūdžius, ugdyti bendruomenių gebėjimus kurti tvarius kūrybinius ir kultūrinius projektus bei bendruomenines įmones (organizacijas, kurios priklauso ir yra valdomos bendruomenių, o pelnas skiriamas būtent jų reikmėmstiek bendruomenių viduje, tiek ir bendradarbiaujant su kitomis bendruomenėmis.

Į programą kviečiame jungtis bendruomenių narius, kurie savo vietos bendruomenėje norėtų įkurti kūrybinį / kultūrinį bendruomeninį verslą, kuris, žinoma, prasideda nuo idėjos – iniciatyvos / projekto ir, tikimės, išvirs į tvarų verslą.

Seminarų metu bus pristatomos skirtingos temos, padėsiančios Jums įgyvendinti kultūrinius ir kūrybinius projektus bei įsteigti bendruomenės įmonę. Seminarų temos:

  • Jūsų vizijos, misijos ir vertybių išgryninimas;
  • Lyderystės ir komunikacijos plėtra;
  • Finansavimas ir parama – kas tai yra ir kur jų ieškoti;
  • Bendruomenės projektų kūrimas ir atlikimas – praktiniai metodai.

Ši mokymų programa – tai bandomasis, šešis mėnesius truksiantis, projektas, kuriame dalyvaus 18 dalyvių grupė iš šešių Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenių (iš kiekvienos bendruomenės kviečiame prisijungti po 3 asmenis).

Kviečiame registruotis iki 2019 m. spalio 23 d. 00:00 val. Registracijos formą rasite čia. 

Pirmasis susitikimas vyks 2019 m. spalio 30 d. 9:30–16:30 val.

Kitų susitikimų datos:
2019 m. gruodžio 4 d. 9:30–16:30 val.;
2020 m. sausio 8 d. 9:30–16:30 val.;
2020 m. vasario 12 d. 9:30–16:30 val.;
2020 m. kovo 4 d. 9:30–16:30 val.

Mokymai vyks Tempo akademijoje (Daukšos g. 34, Kaunas). Mokymus vykdys MB „Tulbos Konsultacijos“.

Jeigu turite klausimų, rašykite: greta@kaunas2022.eu