Kurk svajonių rajoną!

Kauno kelionė link Europos kultūros sostinės titulo prasidėjo prieš daugiau nei 3 metus. Drauge su Jumis ieškojome, kūrėme ir džiaugėmės bendruomenėse gimusiomis idėjomis bei kūrybišku jų įgyvendinimu, traukiančiu miesto gyventojų ir svečių akį.

Tačiau iki 2022-ųjų dar liko laiko! Ir pradėti naujus projektus, ir tęsti senus.

„Fluxus Labas! bendruomeninės iniciatyvos 2021”  laukia Kauno miesto gyventojų, bendruomenių lyderių, organizacijų ar verslų, kurie nori prisidėti prie savo seniūnijos bendros svajonės įgyvendinimo ir tapti Europos kultūros sostinės renginių dalimi.

Būdami kartu, kursime meninę ir kultūrinę veiklą, kuri stipriai siejasi su jūsų mikrorajono tapatybe bei atskleidžia vietinių žmonių būdą ir charakterį.

Šie metai – tai bene paskutinė galimybė prisidėti prie „Kaunas 2022” bendruomenių programos „Fluxus Labas!”, siekiant sukurti unikalų, savo seniūniją pristatantį kūrinį ar veiklą 2022-ųjų metų programoje.

Registruokitės jau šiandien, bet ne vėliau kaip iki:  2021 m. vasario 15 d. 22:00. Registruotis prašome šioje formoje.

Registruotis gali formalios ir neformalios Kauno miesto teritorijoje veikiančios bendruomenės, iniciatyvinės grupės, asmenys, kūrėjai, verslai, organizacijos (nevyriausybinės, švietimo, jaunimo, kultūros ir kt.).

KAIP VISKAS VYKS?

 • I etapas – SUSITIKIMAS

Pirmasis ir visiems prieinamas viešas susitikimas  įvyks 2021 m. vasario 11 d. ir bus transliuojamas gyvai www.facebook.com/FluxusLabas/.

Čia sužinosite apie projekto tikslus, eigą, jūsų įsitraukimo galimybes, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.

 • II etapas – IDĖJA

Kovo-balandžio mėnesį vyks susitikimai jūsų seniūnijoje. Jų metu susipažinsite su jūsų bendruomenėje jau veikiančiais arba naujai prisijungusiais įkvepiančiais žmonėmis,  dalinsitės mintimis ir ieškosite bendros idėjos, kūrybiškai atskleidžiančios jūsų seniūniją.

 • III etapas – VEIKLA

Čia prasidės tikrieji darbai! Jūsų idėjų įgyvendinimo data priklausys nuo to, kokios bus galimybės ir pati idėja. Visa tai paaiškės reguliarių susitikimų metu, kurie visada vyksta su puikia nuotaika ir užsidegimu.

 

KOKIOS IDĖJOS TAMPA SĖKMINGIAUSIOMIS?

 • reikalingos jūsų kaimynams ir aplinkiniams;
 • įtraukiančios vietos žmones į kūrybinį procesą ir darbus;
 • atitinkančios Fluxus Labas! principus – skirtingų disciplinų jungimą; atsitiktinumą; nuotykį; „pasidaryk pats“ kultūrą ir estetiką; paprastumą; naikinamą ribą tarp meno ir gyvenimo; „išjudėjimą“ iš kasdienybės bei rutinos;
 • atitinkančios jūsų gyvenamos vietos istoriją ar aktualijas;
 • prisidedančios prie Kauno kelionės iš laikinosios sostinės į šiuolaikinę Europos kultūros sostinę.

 

KAIP MES JUMS PADĖSIME?

 • Padėsime surasti ir apmokėti kūrybininko, menininko ar dirbtuvių paslaugas, suteiksime medžiagų idėjai realizuoti.
 • Užtikrinsime, kad apie jūsų idėją sužinotų visi!
 • Padėsime surengti susitikimus ir patarsime organizaciniais klausimais.

 

KAIP PRISIDĖSITE JŪS?

Kūrybiškomis idėjomis, laiku ir energija.

Kai kuriose Kauno miesto seniūnijose jau veikia aktyvus būrelis žmonių, kurie jus įtrauks į malonų ir įkvepiantį šurmulį, o kai kuriose – tapsite vieni pirmųjų ir galėsite patys imtis idėjinės iniciatyvos sukurti kažką fantastiško.

 

Kyla klausimų? Atsiųsk mums laišką – [email protected].