Esate menininkas/ė?
Jums įdomi vietos atmintis, miesto, miestelių ir jų gyventojų istorijos?
Galbūt norite savo istoriją papasakoti muzikos garsais, šviesos, fotografijos, literatūros ar kita meno kalba?


Atminties ir istorijų festivalis vyks 2019 m. rudenį ir truks visą savaitę – nuo spalio 17 iki 24 d. Tai draugiškas ir atviras renginys, kuris kvies prisijungti visus, besidominčius miesto (ar rajono miestelių) atmintimi, istorijomis, gandais, legendomis ir prisiminimais.

Festivalis kvies IŠPASAKOTI savo miestą, vietas, kuriose gyvename, dirbame, kuriame, lankomės. Kviesime atsigręžti į erdves, kurias mylime, kurias pamiršome, kurių galbūt bijome, bet norime prisijaukinti. Raginsime prisiminti visas su jomis susijusias istorijas, kurias girdime iš kaimynų, bendradarbių, draugų, tėvų ar senelių. O svarbiausia – kviesime išpasakoti tas istorijas kitiems.

Be to, istorijų festivalis kvies kūrybiškomis priemonėmis diskutuoti apie tai, ką mums reiškia vieta, kurioje gyvename, kokią įtaką mums daro jos istorijos, legendos, atsiminimai? Kartu kviesime pasvarstyti, kokio miesto/miestelio norėtume ateityje, kokį jį įsivaizduojame ir kokį jį kursime?

kamuoliai hamake pakabinti tarp dviejų namų

Festivalis sieks įtraukti visas miesto ir rajono iniciatyvas, bendruomenes, organizacijas ir menininkus, įvairiais būdais kalbančius apie miesto istoriją ir jo atmintį.

Laukiame jūsų portfolio ir idėjos pasiūlymo iki vasario 28 d. el. paštu: daiva@kaunas2022.eu

Atrinkti pasiūlymai taps „Kaunas 2022” finansuojamos festivalio programos dalimi.