Dizaino entuziastus ir miesto mylėtojus kviečiame į gerųjų patirčių vakarą. Kauno UNESCO dizaino miesto partneris “Designregio Kortrijk” Stijn Debaillie pasidalins įkvepiančia patirtimi apie Kotrijk dizaino regioną ir vieną svarbiausių jo projektų –„5X5“. Projekte bendrą veiklą vykdo 5 verslo ir gamybos kompanijos kartu su 5 dizaino specialistais. Vienerius metus besitęsiančios jungtuvės kasmet baigiasi naujų, inovatyvių produktų ar paslaugų paroda, o įmonėms ir dizaineriams atveriamos naujos bendradarbystės ir pasiektų rezultatų horizontai.

Asociacija „Designregio Kortrijk“ – tai dizaino ir verslumo platforma, vienijanti tokias organizacijas kaip Kortrijko miestą, 13 miestų ir savivaldybių tinklą „Intercommunale Leiedal“, Howesto Vakarų Flandrijos universiteto koledžą, prekybos rūmus Vakarų Flandrijoje „Voka“ ir interjero bienalę „Biennale Interieur“. Platformos misija – dizaino pagalba siekti Kortrijko regiono gerovės ir tvaraus augimo.

Pristatymas vyks vasario 11 d. (antradienį) 17. 30 val. „Kaunas 2022“ biure (Laisvės al. 36), anglų kalba. Bus verčiama pagal poreikį.

Renginį organizuoja „Kaunas 2022“ programa „Dizainas laimei“.

Kilus klausimų kreipkitės el. paštu jurate@kaunas2022.eu