Apie

Esu mados dizainerė. Dar studijų laikais pasirinkau aiškią kūrybos kryptį – tvarus dizainas. Nuolat gilinu žinias šioje srityje, ieškau naujų būdų ir išraiškos formų, kūryboje panaudojant žaliavas, kurios aprangos pramonėje tampa likučiais ir atraižomis.

Taip gimė iniciatyva Upcycled by LT, kurios veikla nuo tvarių produktų gamybos plečiasi į socialinę iniciatyvą, skatinančią žmonių sąmoningumą aprangos vartojimo atžvilgiu. Kiekvienas rūbas gali tapti tvariu, jeigu prisiimsime atsakomybę jį dėvėti kuo ilgesnį laiką.


Kaunas ir aš

Esu kaunietė. Čia gimiau, mokyklą baigiau Kauno rajone, Garliavoje. Tuomet pradėjau kelionę po skirtingus miestus ir šalis. Bakalauro studijas baigiau Šiauliuose,  magistrantūrą –  Vilniuje. Stažavausi Stambule, Berlyne. Tačiau galiausiai grįžau namo – į Kauną. Ir kasdien vis labiau šiuo sprendimu džiaugiuosi.

Pirmiausiai dėl to, kad čia dirbu su mama, kuri įskiepijo meilę rankų darbui. Dabar mes kuriame kartu. Taip pat mane nuoširdžiai džiugina augantis mūsų Kaunas. Nuo miesto erdvių pokyčių iki jų atsivėrimo kultūriniam gyvenimui. Nuostabu, kai miestas, turtingas savo istoriniu palikimu, atgimsta kaip paauglys, žvelgiantis į pasaulį didelėmis, naujovių ir veiksmo ištroškusiomis, akimis. Ir nuo pirmosios pažinties su programa Kaunas2022 akimirkos, išgirdusi planą per ketverius metus Kauną pripildyti kultūros, stebėdama ir dalyvaudama jų renginiuose ir iniciatyvose, su nekantrumu laukiu 2022- ųjų metų, – kai pelnytai ir su pasididžiavimu galėsime švęsti Europos Kultūros Sostinės titulą.

Kauno ateities viziją į scenarijų sunku sudėti, nusakyčiau ją epitetais: veržlus, drąsus, laisvas, atviras, kūrybingas, bendraujantis, bendradarbiaujantis, augantis.