Apie

Gimiau XX a. pabaigoje, Kaune. Jau 19 metų (su keliomis pauzėmis) esu Lietuvos šou pasaulyje. Per šį laikotarpį patyriau įvairių virsmų ir sukaupiau didelę patirtį muzikoje. Teko atlikti pagrindinę rolę TV seriale, buvau vienos TV laidos vedėjas. Šiuo metu esu grupės „The Roop“ lyderis. Tuo pačiu koncertuoju su savo solo programa „Dabartis“, toliau dirbu prie savo solo albumo bei kartu su vienu puikiu DJ vystome šokių muzikos projektą. Ateities planuose – filmų ir teatro spektaklių muzikos kūryba.


Kaunas ir aš

Kaunas yra mano gimtasis miestas. Gyvenau ir baigiau mokyklą Kauno rajone, Akademijos miestelyje. Kiekvieną dieną, nuo pat vaikystės, vykdavau į miesto centrą, kur lankiau muzikos mokyklą. Vėliau, paauglystėje, prisijungiau prie „Sniego gniūžtės“ organizacijos.

Pamenu, kad senamiestis man asocijavosi su kirpykla, karštu šokoladu ir arkikatedra, kurioje su sese patys nusprendėme prieiti pirmosios komunijos. Tuo tarpu Laisvės alėja mane grąžina į vienus iš ankstyviausių prisiminimų, kai dar visai pyplys, įsikibęs tėčiui į rankos pirštą ir pamatęs mirksinčius šviesoforus prie kertančių kelių vis klausdavau „O ką jie sako?“ ir išgirsdavau tėčio balsą: „Jie sako AT-SAR-GIAI“.

Likęs labai ryškus prisiminimas iš to laiko, kai man buvo šešeri ir Laisvės alėjos gale, buvusioje kavinėje, aš pirmą kartą paragavau kavos. Išprašiau mamos, nes tas kvapas visuomet mane svaigindavo. Gautas kvapnus puodelis man reiškė daug, kad esu beveik suaugęs, jau didelis vyras, nors mama ir paprašė padaryti antrą kartą perleistą kavą – „kavasiusę“ su daug pieno. Kaunas ir jo rajonas yra mano pirmosios meilės, pirmosios sukurtos dainos, įspūdžiai, pažinimas ir pagrindas. Tai yra didelė dalis manęs.

 

Matau Kauną labai įvairų ir subalansuotą tiek jaunam žmogui, tiek šeimoms bei garbaus amžiaus gyventojams. Jau dabar šis miestas greitai tobulėja, yra įdomus turistams ir ieškantiems naujų namų žmonėms. Labai didelę rolę miesto socialinei gerovei teikia kultūra. Norint ir toliau stiprinti miesto veidą ir kelti jo patrauklumą, reikia nepamiršti palaikyti teatrus, renginius, muziką ir įvairius meninius projektus. Kartais mūsų valdžios žmonės dar sunkiai tai suvokia. Iš tiesų, į kitas šalis dažniausiai vykstame dėl meno, dėl kultūros, apžiūrime įmantrią architektūrą, lankome menininkų rajonus, grožimės paveikslais ir skulptūromis, aikčiojame klausydamiesi iškilių kompozitorių kūrinių. Todėl mano Kauno krašto vizija susideda iš dviejų pagrindinių elementų: verslumas + kultūra.