Apie

Esu iš prigimties sienų dekoruotojas, tapytojas. Nelaikau savęs gatvės menininku: nors dažnai dirbu gatvėj, bet dirbu ir kitose erdvėse. Taip pat esu Kauno atributikos „Garbės žodis” įkūrėjas ir savininkas. Dar esu grafikos dizaineris, pagal aukštąjį išsilavinimą – architektas, baigęs Dailės akademiją, Kauno dailės fakultetą. Pastaruosius kelis metus esu kviečiamas dalyvauti įvairiuose meniniuose projektuose: „Mažos sienos“, „Spektras“, Šiaulių „Saulės pagrobimo“ pleneras, Klaipėdos festivalis „Nesu tik siena“, „Gyvos sienos“, įvairūs „Kaunas 2022“ projekti ir kt. Esu ant Logistikos centro „A1“ (Islandijos pl. 217-219) esančio kūrinio, LRT 90-mečio neofreskos, „Perkūno“, „Kauno žydų“ ir kitų gatvės meno kūrinių autorius.


Kaunas ir aš

Kuo man brangus Kaunas? Na, pradėkim nuo to, kad čia esu užaugęs, tai – gimtasis mano miestas, čia baigiau mokslus. Aišku, čia ir pirmieji pasaulio pažinimai išeinant už Kauno ribų, ir pirmoji meilė – viskas prasidėjo Kaune. Vėliau išvažiavau į Vilnių, tačiau galiausiai grįžau į Kauną ir jame likau. Mano veikla neapsiriboja Kauno miestu – dalyvauju įvairiuose projektuose ir Kauno rajone. Vaikystę atsimenu nuo Petrašiūnų, čia keletą metų gyventi teko ir vėliau, tad tai – mano mylimiausia Kauno vieta. Petrašiūnų pušynai, pasivaikščiojimai po senąsias Petrašiūnų kapines link Kauno marių, Pažaislio, visa ši aplinka aplink Kauno marias man yra ypatingai brangi, graži, čia prasidėjo mano pasaulio pradžia. Nors Petrašiūnai – pramoninis darbininkų rajonas, jis turi savo žavesio, savo aurą, jam jaučiu nostalgiją ir labai šiltai ir gražiai prisimenu.

Graži yra patarlė: kur gimei, ten tavęs ir prisireikia. Tai man taip savaime ir gaunasi, nuo Kauno toli nepabėgu. Aš labai pergyvenu ir sergu už mūsų Kauno sportą, „Žalgirio“ klubą, bei kultūrą – pogrindinius įvairių krypčių ir subkultūrų muzikos ir scenos veikėjus, kurių veiklos Kaune užgimsta ir išsiplėtoja. Būna labai apmaudu, kai didelis potencialas palieka miestą ir išvažiuoja. Tačiau dviejų upių – Nemuno ir Neries – energija, kurią mes gauname iš Santakos, visada pasipildo naujais talentais. Ši dviejų upių energija niekada neduoda priežasčių miestui numirti ar nusimarinti, ir šis aspektas džiugina.

Kauną ateityje aš įsivaizduoju tarsi kryžkelę – logistikos, ekonomikos, kultūrų, madų, tendencijų. Tas suvokimas ir supratimas, pojūtis tik augs, stiprės ir stiprins miestą: galbūt Kaunas taps kosmopolitiškesniu, įvairiapusiškesniu, spalvingesniu visais aspektais – pradedant ekonomika, baigiant kultūra, sportu ir visom kitom šakom. Aš manau, kad mano vizijai išlikti ir stiprėti būtinas labai stiprus edukacinis, kultūrinis, mokslinis pamatas. Manau, kad perspektyva yra veikli, graži, pozityvi ir pats stengiuosi šią viziją pastiprinti, padėti įgyvendinti ir plėtoti.