Apie

Rūta MUR – muzikos kūrėja ir atlikėja. 2015 metais pradėjusi kurti muziką, Rūta MUR šiandien jau džiaugiasi vis augančiu matomumu. Ji ne tik kuria solo, bet ir bendradarbiauja su kitais įvairių sričių menininkais, yra savarankiškai išleidusi du albumus (vieną iš jų riboto tiražo kasetės formatu), dirba kompozitore „nOrmaliame teatre“. 2018 metais Rūta MUR apšildė Lykke Li Compensa koncertų salėje, 2020 metais įrašė dainą su Golden Parazyth. Nuo 2016 metų turėjo apie 60 gyvų pasirodymų visoje Lietuvoje ir už jos ribų.


Kaunas ir aš

Kaunas man visada bus meilės ir švelnumo miestas. Stipriausius jausmus išgyvenau būtent jame arba dėl iš jo kilusių žmonių. 2019-ųjų metų vasarą praleidau Kaune. Kaip niekur kitur, jame jaučiau geriausią sau balansą tarp miesto ir gamtos. Tai miestas, kuriame gera kvėpuoti. Jis dinamiškas ir laisvas. Jame vienu metu gali būti siautulingas naktinis žvėris ir melancholiškas, pilnam Mėnuliui draugiją palaikantis romantikas.

Pasitikiu Kaunu ir jo žmonių sprendimais. Tegu jis būna toks, koks nori būti. Lietuvos širdžiai suklysti neįmanoma. Tikiuosi prisidėti prie jo žydėjimo savo pasirodymais ir galbūt net tapti jo gyventoja ne tik vasarai. Tebūnie tai mano besąlygiškos meilės Kaunui prisipažinimas.