Apie

Robertas yra „Pure Harvest Smart Farms“ – vienos gausiausiai finansuojamų ir greičiausiai augančių startuolių Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos regione – vienas iš įkūrėjų. „Pure Harvest“ stato, prižiūri ir eksploatuoja aukštųjų technologijų vaisių ir daržovių šiltnamius bei vertikalius ūkius, ypatingą dėmesį skirdami sausam klimatui.

Prieš įkurdamas „Pure Harvest“, Robertas konsultavo Queensland Investment Corporation (QIC), 8 mlrd. USD Australijos infrastruktūros fondą, technologijų tendencijų infrastruktūros sektoriuje klausimais. Robertas pradėjo savo karjerą JAV Valstybės departamente Vašingtone, kur palaikė specialųjį pasiuntinį tarptautiniams energetikos reikalams energetikos politikos klausimais.


Kaunas ir aš

Mano mama yra iš Kauno, o aš, nors ir gimiau Amerikoje, užaugau Kaune netoli Karo muziejaus. Turiu daugybę stiprių prisiminimų iš Kauno, kur augau tarp romantiškos tarpukario Art-Deco stiliaus architektūros. Būdamas vaikas, aktyviai dalyvavau muzikiniame miesto gyvenime, buvau vaikų choro „Tututis“ narys. Taip pat aktyviai dalyvavau stovyklose Kačerginėje.

Aš matau Kauno miestą kaip kultūrinį ir ekonominį lyderį tiek Europoje, tiek pasaulyje. Kauno gyventojai pasižymi savo energingumu, aistringumu, darbštumu ir stipria ištverme. Tikiu, kad Kaunas taps pasaulyje vis labiau žinomas kaip vieta su gilia, turtinga istorija ir kultūriniu gyvenimu, ir kaip tobula vieta mokslui, inovacijoms ir naujų, išmanių verslų vystymui.