Apie

Remigijus Ščerbauskas – žinomas gatvės fotografas. 1996 m. WICE Leeuwarden (Nyderlandai) įgijęs menų bakalaurą aktyviai fotografuoti Kauno ir užsienio šalių miestų gyvenimą gatvės fotografijos žanre pradėjo 2007 m. R. Ščerbausko fotografijomis galima grožėtis įvairiose internetinėse galerijose, svetainėse (nuo „Urban Street Photography“, „Streets In Color“ iki „Vouge“), spaudoje (žurnaluose „Schwarzweiss 115“, „Vision libres URBAN POETRY“, „Inspired Eye Magazine“, fotografijų knygoje „WE STREETS Street photography from around the Globe“), nuolat vykstančiose parodose.

Fotografas gebėjimu fiksuoti gyvenimą ne kartą pelnė įvairių apdovanojimų: garbės diplomą „Budapest International Photo 2019“ apdovanojimuose, pirmąją vietą „The International Award Honoring Black and White Photography 11“ konkurse, tarptautinį apdovanojimą fotografijos konkurse „11th black and white spider awards“ ir kt.


Kaunas ir aš

Kaunas pasiprašė, kad jį fotografuočiau, taip ir užsimezgė trylika metų nenutrūkstantis ryšys su gimtuoju miestu. Atpažinčiau Kauną ir iš kvapo.

O kalbant apie Kauno ateities viziją – pradžioje mes formuojame miestus, o vėliau miestai formuoja mus. Todėl nenorėčiau sulaukti miesto keršto.