Apie

Paulius Motiejūnas – Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo ir „Žalgirio“ arenos direktorius, Eurolygos patarėjų tarybos narys, 2017 m. pripažintas geriausiu Lietuvos sporto vadybininku, 2018 ir 2019 m. dukart pripažintas geriausiu Eurolygos klubo vadovu, daugiausiai prisidėjęs prie Kauno „Žalgirio“ išlipimo iš finansinės duobės ir grįžimo į Eurolygos elitą.


Kaunas ir aš

Mano ryšys su Kaunu yra glaudus.:) Čia gimiau. Augau. Gyvenu ir ruošiuosi gyventi. Tai miestas, su kuriuo sieju savo ateitį. Kurio dabartinius pasikeitimus smagu stebėti ir mėgautis jais.

Mano ir „Žalgirio“ ateities Kauno vizija – mieste turėti geriausią sporto infrastruktūrą Europoje. Dirbame, kad Kaune vėl atsigautų futbolas. Matome vizijose, kad ten galėtų vykti aukščiausio lygio sporto renginiai ir koncertai.

 

Aukščiausio lygio baseinas su SPA zona prie arenos bus dar vienas traukos centras žmonėmis gerai leisti laiką ir pasikrauti gerų emocijų. Matau miestą, kuris turi neribotą potencialą, tiek kultūros, tiek sporto, tiek visų kitokių laisvalaikio praleidimo būdų srityje.