Apie

Paulius Jankūnas gimė Kaune. Treniravosi A. Sabonio krepšinio mokykloje, profesionalo karjerą pradėjo Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipoje, o 2003 m. debiutavo pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje. „Žalgiryje“ su metų pertrauka rungtyniauja jau 17 sezonų. 2010 metais buvo išrinktas komandos kapitonu. Nuo 2005 m. atstovauja Lietuvos rinktinei, su kuria iškovojo Europos bronzą (2007 m.) ir sidabrą (2015 m.) bei daugybę kitų laimėjimų. P. Jankūnas taip pat tapo pasaulio krepšinio čempionato bronzos medalininku (2010 m.). Jis taip pat yra vienas iš dešimties rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų, per visą savo karjerą sumetęs daugiau nei 3000 taškų į varžovų krepšį, bei pirmaujantis tarp visų laikų Eurolygos krepšininkų pagal atkovotus kamuolius.


Kaunas ir aš

Kaune aš gimiau, užaugau, mokiausi ir sukūriau šeimą. Taip pat čia sportuoju – žaidžiu geriausioje Lietuvos komandoje – Kauno „Žalgiryje“. Tiesiog esu Kauno patriotas ir man čia labai patinka.

Manau, kad Kaune vyksta labai geri pokyčiai, miestas eina teisinga linkme. Man, kaip tikram kauniečiui, labai patinka, kaip miestas keičiasi ir tobulėja, auga, kaip tvarkomos visos erdvės: parkai, skverai, gatvės. Miestas jau dabar yra patrauklus visiems, daug žmonių atvyksta pamatyti, kaip kauniečiai gyvena, kaip miestas keičiasi. Savo ateities vizijoje miestą matau besiplečiantį, dar labiau tobulėjantį, plačiau ir geriau viską pritaikantį čia gyvenantiems žmonėms, kad jie jaustųsi gerai ir būtų laimingi.