Apie

Daugybės tarptautinių muzikos festivalių ir konkursų laureatas, dainininkas, kompozitorius, smuikininkas, muzikos prodiuseris, garso režisierius, J. Gruodžio konservatorijos Džiazo ir estrados skyriaus vedėjas, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentas.

Įrašė ir išleido 20 muzikos albumų, sukūrė ir įrašė virš 500 dainų, sukūrė muziką teatro spektakliams, kino filmams, surengė daugiau nei 1000 koncertinių pasirodymų. Ryškiausi Lino Adomaičio karjeros metai buvo 2018 m.: muzikantas surengė koncertinį turą „Vandenynai“ didžiosiose šalies arenose su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, KTU akademiniu choru „Jaunystė“ ir daugybe žymių muzikos autoritetų.


Kaunas ir aš

Keliaudamas po pasaulį pastebiu, kad gražiausi, nuoširdžiausi ir jaukiausi miestai yra antri pagal dydį. Bet Kauną myliu ir dėl daugelio kitų priežasčių: aš čia gimiau, augau ir su kiemo draugais žiadžiau indėnus, mokiausi groti smuiku gražiausioje ne tik Kauno, bet, ko gero, ir visos Lietuvos vietoje – tai Kauno santakoje. Taip, Kaunas didžiuojasi turėdamas dvi didžiausias Lietuvos upes, kurių tuoktuvės prie Kauno pilies vyksta jau nuo neatmenamų laikų.

Mūsų miestas turi vieną seniausių visoje Europoje krepšinio komandų, ir drąsiai galiu sakyti, kad esu prisiekęs Kauno „Žalgirio“ fanas jau nuo vaikystės. Šiandien esu laimingas, kad „Žalgiris“ yra man patikėjęs sukurti net keturis komandos himnus, kurie skamba kone visose krepšinio rungtynėse. Privalau paminėti ir mūsų gyvą krepšinio legendą – Arvydą Sabonį. Kai keliaujant po pasaulį sutiktiems žmonėms pasakau, kad esu iš Lietuvos, daugelis ištaria Sabonio ir Kauno vardą.

 

Mes turime visą pasaulį žavinčius festivalius: „Kaunas Jazz“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Tarptautinis Kauno kino festivalis“ ir daugelis kitų. Apskritai, Kaunas nuolat pulsuoja, yra gyvas, nuoširdus, jaunas, pilnas kultūros ir, pripažinkime, kad užaugino daug iškilių asmenybių, kurios garsina Lietuvą visame pasaulyje.